تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

پویا نیک پور آلبوم عصار را می سازد

0

آهنگساز و نوازنده چیره دست کشورمان از همکاری خود با علیرضا عصار خبر داد.

پویا نیک پور در این باره گفت: برای آلبوم جدید علیرضا عصار چندقطعه آهنگسازی کردهام که به زودی روانه بازار موسیقی میشود. تعدادی از این قطعات آماده شده است و با به اتمام رسیدن دیگر قطعات در صدد انتشار آن در اولین فرصت هستیم.

وی با اعلام خبر ورکشاپهای خود، افزود: آلبومی بی کلام در دست تولید دارم که هنوز مراحل تولید آن به پایان نرسیده است. همچنین قرار بود آلبوم دیگری را منتشر کنم که به دلیل شرکت در یک فستیوال در تورنتو این اتفاق نیفتاد. اما طی همین یکی دوماهه منتشر میشود.
این آهنگساز در ادامه افزود: این آلبوم ، سلونوازی پیانو و از ساخته های خودم است که از ارکسترم در آن استفاده کرده ام . این آلبوم تلفیقی از موسیقی کلاسیک ، ایرانی ،جاز همراه با فضای موسیقی شرقی است که به احتمال زیاد در پاییز رونمایی خواهد شد.

نیک پور با انتقاد از عدم وجود بازار کار موسیقی حرفه ای برای هنرجویان این رشته گفت: من شاگردانی داشته ام که با وجود فعالیت حرفه ای و خوب، نتوانستند فعالیت خود را ادامه بدهند و به گفته ای، غنچهسوز شدند. چرا که آن بستری که می بایست فراهم شود، فراهم نشد.
این آهنگساز در ادامه اظهار داشت: قصد دارم آثارم را تا پایان سال در یک فرهنگسرا و یا به صورت خصوصی برای هنرجویانم اجرا کنم.

نیک پور از اجراهای خود گفت: اجراهایی دارم که قرار است درشهرهای مختلف از جمله شیراز ، رشت و تبریز و …. برگزار شوند. اخبار قطعی آنها را متعاقبا اعلام میکنم. سال‌هاست که در نقاط مختلف کشور تور کنسرت داشته ام به همین خاطر خیلی خوب می دانم که بسیاری از شهرستان ها از امکانات لازم برخوردار نیستند برای همین تصمیم گرفته ایم در کلان شهر ها تور کنسرت عصار را برگزار کنیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ