تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

استاندار آذربایجان غربی: دولت باید بانظارت از موسیقی پشتیبانی کند

0

استاندارهم آهنگ-ساراصادقی:استاندار استان آذربایجان غربی ‎ با اشاره به برگزاری نخستین آیین رونمایی «ارمیا» گفت:ما به همدلی وهم زبانی نیاز داشتیم ، آذربایجان غربی رنگین  کمانی از اقوام ایرانی است؛ که با هم می توانند اثری را تولید کنند.
غلامعلی سعادت در گفتگو با هماهنگ گفت: دریاچه ارومیه را دخالت های مردم خشک کرد واین دولت است که باید  نظارت وپشتیبانی کند .مردم هستند که می توانند این اثر الهی را در کنار مردم آذربایجان حفظ کنند. دولت پیشین برخورد امنیتی کرده بود اما با دولت جدید دیدگاه هایمان را عوض کردیم ومردم را برای احیا دعوت کردیم.
استاندار آذربایجان غربی در ادامه گفت: ما با زبان های مختلف برای احیای دریاچه  تلاش کردیم؛ از جمله این تلاش ها سمفونی وحدت است که احتیاج به همدلی وهمزبانی دارد.چنین چیزی  خوشبختانه بوجود آمده است.
وی در ادامه  با اشاره به قدمت موسیقی آذربایجان گفت: موسیقی آذربایجان ریشه در تاریخ این کشور دارد، بستگی دارد که چقدر با آن برخورد کنیم و چگونه برای حفظ وآموزش آن مطابق با فرهنگ ادبیات ودین مان عمل کنیم تا ماندگار شود.
سعادت افزود: در حوزه آموزش های هنر سختی هایی  وجود دارد ، دیدگاههای متفاوتی راجع به این موضوع هست، ولی خوشبختانه این موضوع به موازات هم پیش می رود. امیدوارم هر چه زودتر مشکلاتی که وجود دارد برطرف شود.
وی در پایان با اشاره به برگزاری کنسرت های پاپ در این استان گفت: ما پیشتیبان کنسرتهای شادی هستیم که ارشاد برای آنها مجوز صادر می کند به همین دلیل تا جایی که ممکن است تلاش می کنیم  زمینه اجرای

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ