تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

همکاری پیام هوشمند در آلبوم تازه عماد طالب زاده

0

هم آهنگ :  پیام هوشمند از همکاری خود با عماد طالب زاده ومدیریت آلبوم خوانندگان نوپا خبر داد.

پیام هوشمند ؛ آهنگساز ضمن اعلام این خبر از تازه ترین فعالیت های خود به هماهنگ گفت: به تازگی آلبوم « حالم خوبه » باصدای بابک جهانبخش منتشر شده است . بعد از انتشار این آلبوم ؛ مشغول کار بر روی آلبوم ۴ خوانده نو پا به نام های مهرداد سخی ،فرخ شاهروخ شاهی ،علیرضا زرین و امید گلپایگانی  هستم.

وی افزود: در حقیقت مدیریت کارهای این آلبوم ها را بر عهده دارم.  تقریبا امسال تلاش دارم که به جای خوانندگان معروف  روی آلبوم خوانندگان نو پا کار کنم .

وی در ادامه از همکاری خود با طالب زاده گفت: بعد از انتشار آلبوم تازه بابک جهانبخش ، قرار است با عماد طالب زاده در آلبوم تازه اش همکاری کنم ؛ در این میان هم با خوانندگان بسیاری برای انتشار تک آهنگ هایشان همکاری می کنم.

این آهنگساز در ادامه ازهمکاری خود با خوانندگان نو پا گفت و اظهارداشت: درست است که همکاری با خوانندگان معروف باعث شهرت آهنگساز می شود ولی اعتقاد دارم این هنر نیست که فقط برای این دسته  آهنگسازی کنیم .

وی افزود:  زمانی من و بابک جهان بخش در عرصه موسیقی ناشناخته بودیم ؛ اما به مرور زمان شناخته شدیم . یکی از دغدغه های من این است که بتوانم خوانندگان جدید را به بازار موسیقی معرفی کنم،  فکر می کنم این کار ارزش هنری بیشتری دارد .

پیام هوشمند در پاسخ به این سوال که ظهور خوانندگان نو پا و کم تجربه چه تاثیری در عملکرد کلی موسیقی دارد،گفت: درست است که ورود به عرصه خوانندگی آسان شده است ولی آنچه اهمیت دارد این است چه کسی می تواند در این عرصه دوام بیاورد تا موفق شود.  کار تاثیر گذار قطعا با موفقیت همراه است .

هوشمند تاکید کرد: در عرصه سینما هم هر کسی نمی تواند شهاب حسینی یا پرویز پرستویی شود. شاید به خاطرشهرت و… خیلی ها به سمت موسیقی کشیده شوند ولی مهم ماندن در این عرصه است .

وی در پایان گفت: چند وقت است که  تصمیم دارم آلبومی منتشر کنم اما فرصت نمی کنم. امیدوارم این اتفاق به زودی بیافتد.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ