تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

هفتمین آلبوم «رحیم عدنانی» تا چند ماه آینده منتشر می شود

0

رحیم عدنانی خواننده بختیاری از جمع آوری آلبوم تازه خود و تور کنسرت هایش در شهرستان خبر داد.

رحیم عدنانی از تازه ترین فعالیت های خود گفت: در کنار موسیقی بختیاری که با زندگی من عجین شده است سال ها موسیقی ایرانی هم کار کردم. «داینی» آخرین و ششمین کارم است که سال گذشته با آهنگسازی دوست عزیزم حسین پرنیا منتشر شد . در حال حاضر آلبومی در دستگاه «راست پنجگاه موسیقی ایرانی» آماده کرده ام که با آهنگسازی مجید درخشانی در مرحله تولید است .

وی افزود: تصورمی کنم ظرف چند ماه آینده قطعات ضبط و انتشار یابد، هنوز نامی را برای این اثرانتخاب نکرده ام اما به احتمال زیاد «ای عشق» را برای آن برگزینم .این آلبوم شامل 4 تصنیف ، یک ملودی بدون کلام و سه الی چهار قطعه آواز با اشعار فریدون مشیری است ؛ تصانیف آن هم از حضرت مولانا ،شیوا الله وردی و زنده یاد محمد زهری است.

این خواننده در ادامه با اشاره به اجراهای خود گفت: در کنار بحث آلبوم کنسرت هایی را پیش رو دارم ؛ قرار بود در یاسوج اجرایی داشته باشم ولی به دلیل انتخابات ریاست جمهوری کنسرت ما برگزار نشد؛ بعد از اتمام ماه رمضان در یاسوج ،اصفهان ،استان چهارمحال بختیاری و شیراز اجراهایی در دو بخش موسیقی بختیاری و ایرانی خواهم داشت .

عدنانی خاطر نشان کرد: در کنار اجراهای خود قرار است کلاس هایی در آموزشگاه های نوای مهر اصفهان، نوبانگ شیراز، نو بانگ شهر کُرد، باران شیراز و آموزشگاه صبا در بروجرد و استان چهار محال و بختیاری داشته باشم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ