تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

از انتشار قطعات تازه تا اجراهای صحنه ای

0

رامین بهنا آهنگساز و نوازنده صاحب نام در تشریح تازه ترین فعالیت هایش از انتشار قطعات و ویدیوکلیپ های تازه خود و اجراهایی که پیش رو دارد خبر داد.

رامین بهنا در خصوص تازه ترین فعالیت های خود در عرصه موسیقی بیان کرد: در حال حاضر در حال ساخت قطعاتی هستم که قرار است به صورت ویدیوکلیپ هم منتشر شود. فعلا دو کار را ضبط کردم یکی از کارها فیلمبرداری کلیپش تازه تمام شده است، انشاالله تا دو هفته دیگر منتشر خواهد شد.

وی افزود: یکی از کارها از آهنگ های قدیمی «آویژه» است که نام آن را «نخستین» گذاشته ام قرار است با تنظیم جدید منتشر شود . این کارها در فضای موسیقی بی کلام کار شده است که آهنگسازی و تنظیم آن را خودم انجام داده ام. شاید این قطعات را به صورت آلبوم هم منتشر کنم.

سرپرست گروه بهنا در ادامه با اشاره به تاریخ اجراهای این گروه توضیح داد: بعد از ماه رمضان اجراهای ما شروع می شود؛ هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نشده است چون بستگی به سالنی دارد که قرار است در آنجا کنسرت برگزار کنیم؛ فعلا مذاکراتی با مسئولان سالن های رودکی، نیاوران و چند جای دیگر انجام داده ایم اما هنوز مشخص نشده است که قرار است در کدام سالن اجرا داشته باشیم .

وی افزود: با این حساب معلوم نیست در کدام ماه های مرداد یا شهریور یا حتی پاییز اجرا داشته باشیم. اگر بتوانیم قصد داریم در شهرستان ها هم کنسرت هایی داشته باشیم.

بهنا در خاتمه متذکر شد: سال گذشته کنسرت پرفورمنس«کاموفلاژ» را اجرا کردیم به خاطر این موضوع یک مقدار اجراهای صحنه ای ما تغییر کرده است ؛ در کنسرت تازه خود هم بخش پرفورمنس را داریم که مثل همیشه کارگردان هنری آن رضا موسوی است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ