تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«رامین کاکاوند» از جمع آوری آلبوم تازه خود خبر داد

0

رامین کاکاوند آهنگساز ایرانی و نوازنده سه ‌تار و تنبور ضمن تشریح فعالیت های خود از جمع آوری آلبوم و ساخت ویدیو کلیپ های جدیدش خبر داد.

رامین کاکاوند درباره جزییات آلبوم تازه خود گفت: در حال جمع آوری آلبومی هستم که 6 قطعه را شامل می شود و در فضای تنبور کار شده است. آهنگسازی ، تنظیم و خوانندگی این کار را خودم انجام داده ام و قرار است در زمستان کار را منتشر کنم.

وی در ادامه درباره دیگر برنامه های خود توضیح داد: دو کلیپ هم در دست تولید دارم که در فضای موسیقی سنتی و شرقی کار شده است. این کارها قرار است قبل از محرم و بعد از آن منتشر شود. یکی از این آلبوم ها که با موسیقی شرقی همراه است «دل خراب من» نامگذاری شده است.
این آهنگساز یاد آور شد: «عشق ومستی» ، «قصه گیسو» ، « بوی بهشت» و «رویای وصل» از کارهایی بودند که با صدای حسام الدین سراج و آهنگسازی بنده منتشر شد و همچنین آلبوم های «خم خانه» ، «بانگ اهورایی» و «دیگر» از کارهایی هستند که با صدای خودم منتشر کردم.

وی افزود: از دیگر کارهایم می توانم به آلبوم بی کلام «شور هستی» که تکنوازی تنبور است اشاره کنم این کار در سال 77 منتشر شد.
کاکاوند در پایان گفت: طبق مذاکرات و برنامه ریزی هایی که صورت گرفته قرار است بعد از محرم وصفر در تهران و شهرستان ها اجراهایی داشته باشم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ