تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

رامین کاکاوند:در کشور ما موسیقی لس آنجلسی اشباح شده است

0

هم آهنگ – رامین کاکاوند آهنگساز از انتشار آلبوم تازه خود با همکاری دخترش آوا کاکاوند خبر داد.

رامین کاکاوند با اعلام این خبر به هم آهنگ گفت: در حال آماده کردن کلیپی هستم که تا یکی دو ماه آینده منتشر می شود ، این کلیپ با همکاری دخترم آوا کاکاوند ویک هم خان خانم اجرا می شود ،خوانندگی این کلیپ به عهده خودم است.

وی افزود: آلبومی ضبط کردم که قرار است خودم یا یکی از دوستانم آن را اجرا کند ، هنوز معلوم نیست کدام یک به اجرای آن بپردازیم. تقریبا مراحل ضبط تمام شده و فقط ضبط بخش های آواز ی آن مانده است .

این آهنگساز با بیان اینکه به خاطر شرایط اقتصادی هیچ کاری مقرون به صرفه نیست عنوان کرد: در حال حاضرفروش سی دی ها به صد عدد هم نمی رسد ،حد اقل دو سال پیش اوضاع فروش بهتربود.با یکی از دوستانم که شرکت پخش دارد وقتی در این باره صحبت کردم ، گفت حتی آلبوم های خوانندگان مطرح هم فروش خوبی ندارد.

وی افزود :عوامل مختلفی چون کپی رایت و مقوله اقتصادی دست به دست هم داده است تا مردم کمتر به سمت خرید سی دی ها بروند؛در کشور ما موسیقی لس آنجلسی اشباع شده و گرایش وسلیقه مردم تغییر کرده است .

کاکاوند ادامه داد:  کمتر کسی را می توان پیدا کرد که فروشگاه موسیقی برود وبخواهد حداقل دوسی دی بخرد ،این معضلاتی است که گریبانگیر موزیسین ها شده است .درسینما وتئاتر اوضاع بهتر است ،ولی موسیقی متاسفانه هیچ تکانی نخورده  است و روزبه روز مشکلاتش بیشتر می شود .

وی درادامه از دیگر فعالیت های خود گفت: ۱۷ الی۱۸ سال  است که با گروه حسام الدین سراج همکاری می کنم .در حال حاضر هم  با گروه ارغنون و بیدل مشغول همکاری هستم.

این آهنگساز در پایان گفت: از مسئولین انتظار دارم برای اهالی موسیقی فکری کنند ؛مشکلات زیاد شده و در موسیقی اصیل ایرانی تعداد اندک شماری کار منتشر شده است.

منبع: اختصاصی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ