تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

راشا تقی پور با قطعات تازه به عرصه موسیقی باز می گردد

0

خواننده قطعه «عاشقانه» گفت: وضعیت موسیقی روز به روز بهتر و سخت تر می شود؛ بهتر از لحاظ اینکه همه چیز در دسترس قرار گرفته و در هر خانه ای حداقل یک تنظیم کننده وجود دارد حال با سواد باشد یا بی سواد! وسخت تر هم به خاطر اینکه رقابت ها زیاد شده و تعداد خوانندگان هم افزایش یافته است ؛ برخی تفننی و تعدادی هم جدی کار می کنند.

راشا تقی پور در گفتگو باهم آهنگ از فعالیت های تازه خود بعد از ممنوع الکاری اش گفت: از سال ۹۰ در ایران ممنوع الکار شدم، اکنون یک ماه نیم است که با خوانندگان نوپا همکاری می کنم؛ قبلا با بانی کار کردم ، احتمالا در چند قطعه تازه هم مجددا با او همکاری داشته باشم ؛ آهنگ «زیبای بی همتا» از قطعاتی است که به تازگی از او منتشر شده است.

وی افزود: با احسان حیدری که خواننده نوپا و خوش صدای کشور است همکاری هایی دارم؛ همچنین با رضا صادقی و محمد علیزاده هم صحبت هایی در حد مذاکره و حرف صورت گرفته است.

این آهنگساز در ادامه یاد آور شد: تاکنون ۴ الی ۵ کار منتشر کرده ام ؛ «بی وفا» نخستین ترکی بود که درسال ۸۸ یا ۸۹ انتشار یافت بعد از آن هم چند کار دیگر آماده کردم که موزیک ویدیوی همه آنها هم ساخته شده است.

تقی پور خاطر نشان کرد: چندین ترک هم آماده کرده ام که فعلا در حال برنامه ریزی پخش آنها در یک الی دو ماه آینده هستیم؛ «داشتم می رفتم» یکی از قطعاتی است که برای انتشار در ارشاد تایید شده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ