تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

سه سال است که در انتظار انتشار آلبوم تازه ام هستم

0

رشید وطن دوست سرپرست «گروه سهند»، موسس و استاد موسیقی آموزشگاه ثمین از اجراهای خود در سال آینده تا انتشار آلبوم های تازه خود خبر داد.
رشید وطن دوست از فعالیت های اخیر خود گفت : آخرین برنامه ای که داشتم ۲۲ بهمن ماه در فرودگاه مهرآباد بود؛ در این برنامه به همراه ارکستر دانشگاه چند سرود را اجرا کردیم.
وی با اشاره به اجراهای گروه سهند در سال آینده توضیح داد: سال آینده طی یک شب در تالار وحدت به روی صحنه خواهیم رفت؛ در این کنسرت که تاریخ آن هنوز مشخص نشده است قرار است ۱۵ قطعه را اجرا کنیم .
وی افزود: از جمله این قطعات می توانم به آواز موسیقی فولکلور روسی ، آهنگ فرانسوی با شعری از پرویز وکیلی ، ساری گلین ،دیدی ای تنها امیدم ، یک آهنگ کلاسیک و ۴ الی ۵ قطعه بدون کلام و دو قطعه ایتالیایی اشاره کنم.

این خواننده در ادامه با اشاره به دیگر فعالیت های خود گفت: آلبومی را دو سال است که برای انتشار به شرکت «ترنم نی» داده ام ولی هنوز منتشر نشده با امسال سه سال می شود که این آلبوم آماده شده است. آلبوم اپرایی دارم که دو سی دی را شامل می شود یکی با نام «دوست دارم» و دیگری «زندگی در میان گلهای رُز» است که فعلا در انتظار مجوز است.

وطن دوست در پایان افزود: دومین آلبومم به نام «جدایی» است که قطعات آذری و فارسی را شامل می شود و قطعه معروف آن «ساری گلین» است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ