تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم موسیقی «رندانه» روانه بازار شد

0

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این آلبوم از تازه‎های تولید مرکز موسیقی حوزه هنری است که به‌تازگی در فروشگاه‌های محصولات فرهنگی و هنری معتبر سراسر کشور توزیع شده است.

این اثر با آواز علی خدائی و تنظیم رضا پرویززاده شامل هشت قطعه تشکیل شده است. قطعات این آلبوم با شعرهایی از حافظ شیرازی و طالب آملی تولید شده است.

این آلبوم، اولین اثر بازسازی گروه بحر نور است که در آن یک آواز بیات ترک از یونس دردشتی(۱۳۷۴-۱۲۸۸) خواننده توانایی که امروزه کمتر به آوازهای وی توجه می شود بازسازی شده است.اعضای گروه این آلبوم موسیقی را علی خدائی (آواز)، بهروز همتی (تار)، رضا پرویززاده (کمانچه)، محمد میرزایی (نی)، مازیار جلالی (سنتور)، حسین حدت (عود)، علی همتی (بم‌تار)، حسین همتی (تنبک) تشکیل می‌دهند.

گفتنی است گروه «بحرِ نور» در زمستان ۱۳۹۳ تشکیل شد. از اهداف و برنامه های گروه بحر نور، بازسازی و ضبط آثار اساتید قدیم موسیقی دستگاهی است، به ویژه آثار اجرا نشده یا کمتر اجرا شده. مجموعه آثار بازسازی، با نام گروه «بحر نور» منتشر خواهد شد.

علاقه‌مندان برای تهیه آلبوم موسیقی «رندانه» به صورت نسخه اصلی می‌توانند به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ