تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

برندگان سومین دوره مسابقه «رضا کروریان»

0

برندگان سومین دوره مسابقه رضا کروریان در قالب دومین دوره از فستیوال بین‌المللی موسیقی الکترونیک تهران هفته گذشته از سوی هیات داوران این مسابقه اعلام شد.

نتایج سومين دوره‌ مسابقه‌ آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیك «جايزه‌ی رضا كروريان» ۱۳۹۷،  در سه بخش فیکس‌مدیا، ساز به همراه فیکس‌مدیا و ساز  به همراه لايوالكترونيک در دو گروه داخلی و خارجی به شرح زير است:

گروه الف) آهنگسازان مقيم ايران:

  • نفر اول: امین خوش‌سبک «استتار» برای ويلنسل و لايوالكترونيك
  • نفردوم: فرهاد شيرين‌زاده «بيداری» فيكس‌مديا
  • نفرسوم: آرش اسدی خمامی «نوبت اشتباه» فیکس‌مدیا

برگزیدگان:

  • احسان بنی‌طبا «خاطراتی خاکستری» فیکس‌مدیا
  • علي بليغی «تنهايی پر هياهو» برای ويلنسل و لايوالكترونيك
  • پرهام ايزديار «پنجره» برای ويلنسل و لايوالكترونيك

.

گروه ب) آهنگسازان مقيم خارج از ايران:

  • اثر مشترك ميلاد باقری و مريم سيروان «كسی در اتاق كناری می‌نوازد» فيكس‌مديا، انتخاب ويژه‌ی هيئت داوران

برگزیدگان:

  • محمد امين شريفی «مضراب» فيكس‌مديا
  • هومن رف‌رف «ديوار» فيكس‌مديا

فستیوال بین‌المللی موسیقی الکترونیک تهران هفته گذشته در حالی به کار خود پایان داد و برندگان جایزه رضا کروریان سومین دوره را شناخت که در 8 روز پیاپی با همکاری و تعامل دانشگاه تهران و حضور یوآخیم هاینس استاد آهنگسازی و مدیر استودیوی موسیقی الکترونیک در دانشگاه موسیقی هانوفر، دیمیتری پاپاگئورگیو استاد آهنگسازی دانشگاه ارسطوی در شهر تسالونیکیِ یونان و اولریکه براند استاد ویلنسل دانشگاه هنر برلین برگزار شد.

 

رضا کروریان (آبان1350-اسفند1393) آهنگساز و نوازنده فلوت، گیتار، پیانو و… ؛ تئوری موسیقی، هارمونی و درس‌های اولیه‌ آهنگسازی را نزد علیرضا مشایخی آموخت و بعدها در دانشگاه به فراگیری جزئیات آهنگسازی با فرید عمران و كیاوش صاحب‌نسق پرداخت. كروریان آهنگسازی را به طور جدی‌تر خارج از دانشگاه با صاحب‌نسق دنبال کرد و در ادامه، مبانی موسیقی الكترونیك را نزد شاهرخ خواجه‌نوری و آروین صداقت‌كیش فرا گرفت و از تجربیات یوآخیم هاینتس در زمینه‌ موسیقی الکترونیک بهره‌مند گردید. از رضا کروریان دو سی‌دی با نام‌های «اتاق بنفش» و «الكترومینیمال» در زمینه‌ موسیقی الکترونیک منتشر شده است.

گروه موسیقی «یارآوا» به‌ یاد رضا کروریان (آهنگساز موسیقی الکترونیک) مسابقه و جایزه‌ای را به نام این هنرمند و در زمینه‌ موسیقی الکترونیک برگزار می‌کند. این برنامه با همفکری خانواده‌ رضا کروریان برگزار و حمایت مالی این مسابقه توسط خانواده‌ این آهنگساز فقید انجام می‌شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ