تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

رضا پرویز‌زاده «سَنا» را به اندیشه می برد

0

رضا پرویززاده از برگزاری کنسرت گروه موسیقی «سَنا» خبر داد و گفت: گروه موسیقی سنتی «سَنا» در تاریخ شانزدهم تیر 96 برای اجرای برنامه به تالار اندیشه حوزه هنری می رود.

وی که سرپرستی این گروه را به عهده دارد در ادامه گفت: دراین کنسرت به بازسازیِ قطعاتی از دوره قاجار و همچنین ساخته هایی از خودم می پردازم که تهیه کنندگی آن را
مجید فلاح پور و مدیریت اجرای آن را خانم آیدا امیری مقدم به عهده دارد.
آهنگساز گروه «سَنا» با بیان این که این کنسرت در دو بخش روی صحنه می رود افزود: بخش اول دونوازی کمانچه و قانون است و بخش اصلی آن نیز در عراق و شکسته خواهد بود.
رضا پرویززاده که اخیرا در همراهی با گروه موسیقی «بحرنور» به روی سن تالار اندیشه رفته بود تاکید کرد: اعضای گروه «سَنا» را رضا پرویززاده(سرپرست و آهنگساز و نوازنده کمانچه)، پریچهر خواجه (قانون)، حسین حدت (عود)، شهاب الدین آذین مهر(سه تار)، دل آرام زمانی( کمانچه آلتو)، سپیده شایان راد(تنبک) و سروش بخشش(خواننده) تشکیل می دهند.
وی درخصوص پیشینه این گروه گفت: گروه «سَنا» که در سال 89 تشکیل شده تاکنون با آواز مهدی امامی اجراهائی در تهران و شهرستان و جشنواره‌های خارجی داشته است.
وی در معرفی خود به پانا گفت: من چندین سال با استاد محمدرضا لطفی درگروه بازسازی شیدا همکاری داشته ام و سه آلبوم صوتی و یک تصویری در زمینه بازسازی آثاری که بر روی صفحات موسیقی از قدیم بازمانده بود منتشر کرده ام. همچنین آلبومی از تکنوازی های خود را منتشر کرده و تمامی کارهای حسین خان اسماعیل زاده را نیز به اجرا در آورده ام.
گروه موسیقی «سَنا» در 16 تیر96 ساعت 21 در تالار اندیشه حوزه هنری به روی سن رفته و اجرای برنامه می کند. روابط عمومی این کنسرت را مجید فلاح پور به عهده دارد و علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت با شماره تلفن 09381573809 تماس بگیرند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ