تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت رضا صادقی برگزار شد

0

به گزارش هم‌آهنگ غروب ٨ شهریور،رضا صادقی سانس اول كنسرتش را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تعران با تبریك عید به هوادارانش و ابراز خوشحالی اشرار دیدن آنها آغاز كرد.

وی ابتدا چند قطعه تازه منتشر شده مانند “دیوونه خونه” را خواند،سپس میكسی از آهنگ های قدیمی اش مثل” وایسا دنیا” و … را اجرا كرد.

رضا صادقی یكی از نوازنده های خود را كه در یك برنامه تلوزیونی درخواست كرده بود تا در كنار رضا صادقی باشد، به نام”كیانوش شهبازی “را معرفی كرد.سپس وی یكی از قطعات اصیل ایرانی را تك نوازی كرد و در رفتن سیم ویالنش او را متوقف كرد اما تشویق جمعیت لبخند رضایت را بر لبان او نشانده بود.

رضا صادقی اضافه كرد:هروقت سیم ساز نوازنده ای در رفت بدانید با تنام دل و جانش برای سما نواخته است.

موضوعی كه از ابتدای كنسرت باعث تعجب و شوق عده ای از مخاطبان شده بود،حضور چند بانو نوازنده در سالن بود،رضا صادقی بعد از معرفی یكی از نوازنده های خانم در سالن،گفت:

دختر بودن در كشورِ من كار بسیار سختیست.ابتدا به تمام دختران و بانوانی كه با همه سختی ها زندگی میكنند تبریك میگویم دوم اینكه شاید بگویید رضا تعدادی نوازنده خانم برای جلب توجه جمع كرده اما اینطور نیست من با اینكارم از دختران سرزمینم حمایت میكنم.

خودم دو دختر دارم و میخواهم طوری این فرهنگ را جا بیاندازم كه دخترانم در آینده مشكلی نداشته باشند.

دخترِ با حیا و سالم،دختر افسرده و غمگین نیست؛دختر موفق است،هنرمند است،دختر شاد است.

از نوازنده های خانم حاضر در سالن میتوان به خانم ها:مریم غفاری،مژگان ابوالفتحی،فرنوش باقری،مهسا گرجی وترگل خلیلی اشاره كرد.

رضا صادقی بعد از اجرای چند قطعه تازه منتشر شده دیگر نظیر” گمونم” از رفاقتی چندین و چند ساله گفت:

من رفیقی دارم كه دوست دار حال خوب من است،در تمامی لحظاتِ خوبم در كنارم حضور دارد.اولین و صمیمی ترین رفیق من بعد از خانواده ام خداست.خدای باحالی دارم و حال خوبم را مدیون او هستم.چون عاشق دخترانم،تیارا و ویونا هستم،چون لبخند همسرم را میبینم،خدای من جهنم ندارد.مگر میشود رفیق آدم برای آدم بد بخواهد یا اذیتت كند؟ما اگر كسی بخواهد اذیتمان كند از او دور میشویم ولی من روز به روز به خدایم نزدیك تر میشوم،خدای من خدای مهربانی هاست.

صحبت های رضا صادقی با تشویق بی پایان جمعیت روبه رو شد و صدای دست و صوت و جیغ تمام سالن را دربر گرفت.

رضا صادقی بعد از این گفتگو كوتاه،قطعه “رفیق قدیمی” را اجرا كرد.

مثل همیشه قطعه تكرار نشدنی ” مشكی رنگ عشق” با حضور گروه مشكی پوشان رضا صادقی و همراهی بی نظیر مردم اجرا شد.

رضا صادقی اعضای گروه مشكی پوشان را معرفی كرد و سپس با اجرای یك قطعه دیگر با مردم خداحافظی كرد و كنسرت را به پایان رساند.

در ادامه عکس های مهتاب مختاری را ببینید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ