تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

رضا صفاری از جمع آوری نخستین آلبوم خود خبر داد

0

رضا صفاری خواننده ،ترانه سرا ،آهنگساز و تنظیم کننده از جمع آوری نخستین آلبوم رسمی خود خبر داد.

رضا صفاری درباره جزییات آلبوم تازه خود گفت: آلبومی دارم که شامل 18 آهنگ فارسی به صورت دمو ولی تقریبا آماده است.همچنین چون گیلک هستم یکی از کارهای این آلبوم هم فولکلور گیلکی زیبا خواهد بود ؛ اجرای آوازی، ترانه ها، ملودی ها، تنظیم و میکس را تا کنون خودم انجام داده ام ولی مسلما برای خروجی نهایی از افراد متخصص بهرمند خواهیم شد.

وی افزود: از لحاظ پخش قطعات و جایگاه انتشار نیازمند کمک هستیم در حال حاضر 6 قطعه کار از این مجموعه را با سبک های مختلف به عنوان نمونه کار برای یکی از شرکت های موفق موسیقی فرستاده ام تا در پخش و تکثیر آن به من کمک کنند اگر این شرکت در این کار کمکی نکند اثرم را به شرکت دیگری خواهم داد. و اگر خدا بخواهد انشالله نخستین آلبومم را منتشر می کنم.

این خواننده در ادامه گفت: همه کارها را با احساس و علاقه نوشته و ساخته ام و بسیار دوستشان دارم، اگر از شرکت های پخش اثر خبری نشد؛ دوست دارم به صورت تک قطعه آنها را منتشر کنم . بعد از قطعه تولد که به تازگی منتشر شد ، دیونه تازه ترین قطعه ای است که منتشر می کنم .

صفاری در خاتمه خاطر نشان کرد: من خواننده کنسرتی هستم وصدای من ایرانی پسند است، این حرف را به خاطر خود شیفتگی نمی گویم بلکه با تکیه بر تجربه این چند سال معتقدم بزرگترها صدای من را به خاطر سبک آوازی نوستالژی ام می پسندند وکوچکترها هم به خاطر سبک ترانه و ملودی ام به آن توجه دارند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ