تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«شوک» زده ها به نیاوران رسیدند

0

جشن امضای آلبوم تصویری «شوک» با حضور انبوه طرفداران «فرزاد فرزین» برگزار شد. عصر جمعه پنجم شهریور، فرزاد فرزین در «کافه گاردن هاوس» نیاوران تهران با دوستدارانش دیداری دوباره تازه کرد. این دیدار به بهانه امضا آلبوم تصویری جدید او و با حضور گسترده اصحاب رسانه صورت گرفت.
دقایقی قبل از شروع مراسم، طرفداران فرزین با مشاهده خودروی وی در محوطه کافه به وجد آمدند. طرفدارانی که درصد بسیاری از آن ها را نوجوانان و جوانان علاقه مند به موسیقی پاپ تشکیل می¬دادند. با شروع مراسم، طرفداران در کنار خواننده محبوب خود قرار گرفتند و عکس یادگاری انداختند. اهدای دسته های گل و ابراز احساسات به فرزین از نکات جالب این دیدار بود. در سیستم های تصویری محل برگزاری جشن بخش هایی از آلبوم تصویری شوک به نمایش درمی آمد و آهنگ های او پخش می شد.
این مراسم اولین برنامه¬ فرزین بود که مهمان اختصاصی نداشت. «حمیدرضا امینی»، مدیر «گروه هنری ۱۷» (شرکت مجری برگزارکننده جشن) در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار هم آهنگ ابراز داشت: «دلیل عدم دعوت از مهمانان ویژه، تلاش ما برای اختصاص توجه و تمرکز کافی به علاقه مندان بود. تا به حال برنامه ای این چنینی برای هواداران برگزار نشده بود و امروز فرصتی برای این دیدار صمیمی بود.»
«اخوت» مدیر سایت «گانجا»، «یاحا کاشانی» ترانه سرا و «مهران خلیلی» و «جمال چلبیانی» (دو نوازنده گروه فرزین) از جمله دوستان وی بودند که در این مراسم حضور یافتند.
در انتهای برنامه فرزاد فرزین در تراس محل برگزاری جشن حضور یافت و برای حاضرین در محوطه از آلبوم شوک و برنامه های آینده اش سخن گفت. او از حضور دوستدارانش و تمام عواملی که در تهیه آلبوم با او همکاری داشته اند قدردانی کرد.
نکته قابل توجه، نظم مثال زدنی این برنامه بود. شروع مراسم در راس زمان اعلام شده، زمانبندی منظم حضور طرفداران در کنار خواننده و اختصاص زمانی برای عکس برداری اصحاب رسانه از ژست های فرزین از نکات مثبت این جشن شهریوری بود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ