تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم دوباره عشق در ایوان شمس رونمایی شد

0

در نشست خبری رونمایی از آلبوم دوباره عشق عنوان شد؛
محسن رجب پور: من به حقوق خود واقف هستم،پول کسی را نمی خورم/ در مملکت ما تهیه کننده ، دلال وشکارچی زیاد است
نشست خبری رونمایی از آلبوم دوباره عشق و نخستین اجرای صحنه ای حامد همایون صبح امروز با حضور محسن رجب‌پور تهیه‌کننده آلبوم و مدیر کمپانی ترانه شرقی، حامد همایون خواننده و آهنگساز، سامان امامی آهنگساز و تنظیم‌کننده و کامکار مدیر روابط عمومی موسسه محک در ایوان شمس برگزار شد.

محسن رجب پور در ابتدای این نشست گفت: خوشحالم که فعالیت های استعداد یابی با حامد همایون شروع شده است ، امروز این برنامه به سه منظور تدارک دیده شده است ، اجرایی که ما امروز داریم نخستین اجرای خصوصی حامد همایون است .

علی قنبری مطلق رئیس اداره سرطان وزارت بهداشت در خصوص بیماری سرطان توضیح داد: من می دانم که سرطان برای بسیاری از مردم پیام آور ناامیدی است ولی باید بگویم که در دنیای امروز نیمی از سرطان ها حتی در زمان کودکی قابل درمان و پیشگیری است و اتفاقا این فرآیند درمانی نیز در کشور ما وجود دارد اما لازم است بسیار بیشتر از اینها کار کنیم و شاید در این زمینه احتیاج به فرهنگ سازی و آگاهی بیشتری داریم که در این راه هنرمندان عزیزی چون حامد همایون می توانند کمک دهنده بسیار خوبی باشند.
در ادامه شهرام رفیعی فر مدیر دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت گفت: کمپین مبارزه با سرطان از دو سال پیش شروع شد. ممنونم از حامد همایون ومحسن رجب پور که پیام آوران سلامت هستند.حامد همایون علاوه بر کمک به خیریه های سرطان کمک می کند که سبک سلامت را به جوانان عرضه کنیم. خوشحالم که حامد همایون قرار است سفیر مبارزه با سرطان باشد ؛امیدوارم در همه کنسرت هایش پیام ما را به مردم منتقل کند.
در این نشست محسن رجب پور با اشاره به استعدادهای شرکت ترانه شرقی گفت: کسانی که از طریق کمپانی ترانه شرقی به جامعه موسیقی ایران معرفی می‌شوند افراد تازه‌ کار و نا آشنا به موسیقی نیستند و قرار نیست ما به آنها موسیقی بیاموزیم بلکه افرادی هستند که با موسیقی آشنا بوده و این پتانسیل در آنها وجود دارد که می‌توانند خلاء گوش شنیداری جامعه را با هنرشان کامل کنند.
وی درباره حامد همایون گفت: در نیمه راه استعداد یابی بودم که سامان امامی حامد همایون را معرفی کرد؛ بعد از بررسی‌هایی که در صدای او انجام شد به این نتیجه رسیدیم که حامد همایون می‌تواند با صدایش نشاط و شادی را به جامعه تزریق کند و ما فرمول تزریق نشاط و شادی در جامعه را با صدای حامد همایون بررسی کردیم. متاسفانه ما در جامعه با غم زیاد مواجه هستیم و ترانه‌سراهای ما اشعار غم‌انگیز بسیاری را می‌سرایند.
رجب پورتصریح کرد: استعداد فوق‌العاده حامدهمایون و لطف مردم باعث شد تا او در کمتر از شش ماه به استانداردی که ما می‌خواستیم برسد. همچنین اتمام بلیتهای حامد همایون در جشنواره موسیقی فجر نشان داد برنامه‌ریزی ما درست بوده است.در اولین روزی که حامد همایون را دیدم او با چشمان گرد خود ما را نگاه می‌کرد و وقتی به او گفتم که او را به این موفقیت می‌رسانیم او بهت‌زده نگریست.
مدیر شرکت ترانه شرقی درباره اجرای ارگانی خوانندگان کمپانی ترانه شرقی گفت: یکبار از من خواستند تا حامد در محک اجرا داشته باشد بی‌درنگ موافقت کردم و امروزهمه تهرانی‌ها را دعوت می‌کنم در بازارچه محک شرکت کنند چراکه این بازارچه با وجود اینکه شادی را به مردم تزریق می‌کند و آنها را به شاد بودن ترغیب می‌کند به موسسه محک نیز یاری می‌رساند.
وی تاکید کرد: تصمیم گرفتم ۱۰ درصد از درآمدم را پیشاپیش به این خیریه اهدا کنم و همچنین همین جا چک کل مبلغی را که انجمن موسیقی ایران برای اجرای اولین کنسرت حامد همایون در جشنواره موسیقی فجر به ما داده است را اهدا می‌کنیم. البته هیچکدام از این موارد ذره‌ای از رفتارهای خیرخواهانه مردم ایران زمین را نشان نمی‌دهد اما این را تاکید می‌کنم که این ۱۰ درصد در جایی دیگر به ما برگشت داده خواهد شد.
او ادامه داد: امروز با تجربه‌تر شدیم و قطعاً فقط در حوزه موسیقی پاپ هنرمند معرفی نمی‌کنیم بلکه همین جا مژده می‌دهم که تا پایان سال ۹۶ یک استعداد فوق‌العاده در زمینه موسیقی ایرانی نیز معرفی خواهیم کرد همچنین در حوزه موسیقی تلفیقی نیز هنرمندانی را معرفی خواهیم کرد.
رجب پور درباره شایعاتی مبنی براینکه او با هنرمندان با بی‌انصافی برخورد کرده است گفت: من تاجر خوبی هستم و در این شغل نیز به بخش تجاری آن اهمیت می‌دهد. ما کارمان تجارت است و محصولی که ارائه می‌دهیم فرهنگی و هنری است. من تهیه‌کننده موسیقی هستم و قبل از اینکه به موسیقی فکر کنم به تجارت آن اهمیت می‌دهم.

وی با اشاره به قرارداد کمپانی ترانه شرقی با حامد همایون گفت: قرارداد ما با سیدحامد محمودزاده با نام مستعار حامد همایون از ۹۵/۶/۱ به مدت ۱۰ سال است. سیدحامد محمودزاده فردی بود که با قالبی که از بچگی با آن شکل گرفته بود پیش من آمد و ما نام مستعار همایون را برای او انتخاب کردیم. من مواد اولیه خامی را با عنوان حامد محمودزاده به برند همایون تبدیل کردم این برند متعلق به کمپانی ترانه شرقی است و قطعاً اگر همایون بخواهد از اسم همایون استفاده کند باید رضایت من و کمپانی ترانه شرقی را جلب کند. من اگر یک برند غذایی داشته باشم کسی نمی‌گوید خیارشور را استثمار کرده‌ام اما اگر یک برند فرهنگی داشته باشم کلی حاشیه برای آن ایجاد می‌شود.
او با بیان اینکه در سال ۸۰ به نوازنده گیتار در کشور ما ۵۰ هزار تومان دستمزد می‌دادند؛ گفت: من همان سال ۵ برابر آن را به نوازنده پرداخت می‌کردم. اگر مال کسی را خورده بودم سامان امامی تا امروز با من همکاری نمی‌کرد هیچکس درآمد سال گذشته حامد همایون را با قبل از آشنایی با ما مقایسه نمی‌کند. کار من برندسازی است چراکه نگاهم محلی و ایرانی نیست و در این باره با کسی تعارف ندارم و در قراردادهایم بسیار سخت رفتار می‌کنم و به تمام کسانی که با من کار کردند تا زمانی که با من قرارداد داشتند احترام گذاشتم چراکه به حقوق خودم واقفم و پول کسی را نخورده‌ام.
وی درباره اجراهای حامد همایون بعد از جشنواره توضیح داد: حامد همایون از ۳۰ دی ماه تا پایان سال ۳۰ روز فرصت برای اجرای برنامه دارد ، در ظرف مدت این ۳۰ روز به اندازه ۱۵ سال درآمد دارد. ما در این مملکت تهیه‌کننده ،شکارچی و دلال زیاد داریم.شکارچی کسی است که وقتی کار یک هنرمند می‌گیرد با پرداخت مبالغ بیشتر با او قرارداد می‌بندد. دلال هم کسی است که جامعه را رصد می‌کند و هنرمندان موفق را می‌دزدند اما تهیه‌کننده کسی است که با فکر کار می‌کند و برنامه‌ریزی دارد.
مدیر کمپانی ترانه شرقی گفت: اگر این فرد اکنون از این در وارد شود شما او را نمی‌شناسید. درآمد امروز این فرد یک میلیون و چهارصد هزار تومان است از امروز تا زمانی که او را به بازار موسیقی معرفی کنیم باید ۵۰۰ میلیون تومان هزینه کنیم. من تا زمانی که با هنرمندم احساس صمیمیت داشته باشم؛ نمی‌گذارم زمین بخورد و این را بدانیم همه امور هنری حامد همایون متعلق به کمپانی ترانه شرقی است و بابت همه آنها درصد می‌گیرد و این را بدانید که هنوز آنها به درآمد نرسیده‌اند و ما به آنها پول تزریق می‌کنیم.بعد از نوروز سال ۹۶ تور کنسرت‌های ما در کشور انگلستان، هلند، آلمان، سوئد و اتریش برگزار می‌شود.
در ادامه حامد همایون از آشنایی خود با شرکت ترانه شرقی گفت: رفاقت چندین ساله من با سهیل حسینی در شیراز ادامه داشت تا روزی که به‌طور اتفاقی با سامان امامی آشنا شدم. سامان از من خواست تا با او همکاری کنم و از آن روز تمام علایقم را در شیراز گذاشتم و به همراه سهیل به تهران آمدیم و تصمیم گرفتیم کاری با سبک و سیاق جدید ارائه دهیم.
او افزود: در این کمپانی همه چیز در سر جای خودش است. روزی که من با آقای رجب‌پور دیدار داشتم او پنج صفحه که با خودکار سبز نوشته بود را جلوی من گذاشت و گفت این نسخه توست و تو می‌توانی که از عهده آن برآیی.
این خواننده در پایان گفت: متشکرم که آقای رجب‌پور در تمام این مدت در کنار من است و به من از لحاظ تکنیکی و عاطفی کمک بزرگی کرده است. حامد همایون یک نفر نیست بلکه شامل مجموعه‌ای از افرادی است که شبانه‌روز تلاش می‌کنند.

تا ساعاتی دیگر گزارش تصویری رونمایی آلبوم حامد همایون را از هماهنگ دنبال کنید:

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ