تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

رونمایی از چهره سیامک عباسی در حضور بیش از ۲۰۰۰ نفر

0

علیرضا صفرنژاد- هم‌آهنگ: ۲۹شهریور ماه سالن میلاد نمایشگاه بین المللی میعادگاه سیامک عباسی و طرفداران بیشمارش بود که پس از هفت سال میخواست از چهره ی خود پرده برداری کند . این کنسرت با قطعه فرشته پاک آغاز شد و پس از لحظاتی که از شروع کنسرت گذشت سیامک عباسی به روی صحنه آمد و لحظه ای که نور سالن روشن شد شور و هیجان بی سابقه ای بر سالن حکم فرما شد و پس از آن بیشتر قطعات خاطر انگیز و قدیمی خود را اجرا کرد و گفت بهترین حس برای من آن است که شما با من هم صدا باشید .
پس از بخش‌اول و آنتراکت کوتاهی سیامک عباسی و نوازندگان در کنار هم نشستند و پس از اجرای قطعه ای آهنگ هایی همراه با تکنوازی پیانو توسط امیر عظیمی‌آغاز‌شد و سپس بابک صفرنژاد نوازنده هارمونیکا به روی صحنه آمد و به همراه ارکستر قطعات خاطر انگیزی که در این سالها سیامک عباسی خوانده بود را اجرا کردند و در نهایت این کنسرت با اجرای دوباره قطعه “خوشبختیت آرزومه” در میان استقبال هوادارانش به پایان رسید.
طی این‌کنسرت امیر عظیمی نوازنده ویولن،پیانو و سینتی سایزر ، آرین کشیشی گیتار بیس،نوید رهبر پیانو،سینتی سایزر،مسعود کیانی درامز،مهران اسلامی گیتار،هادی سالاری گیتار،سعید امینی گیتار و بابک صفرنژاد هارمونیکا ، به هنرنمایی پرداختند .
این‌کنسرت برای ۳ مهرماه توسط شرکت آوای هنر تمدید شد .

گزارش تصویری از کنسرت سیامک عباسی از نگاه اشکان آزادبخت:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ