تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم «۱۰۰» رونمایی شد

0

عصر روز چهارشنبه مراسم رونمایی از آلبوم «۱۰۰» در کافه رستوران لارومانتیکا برگزار شد.

در این مهمانی دورهمی هنرمندان که با یک ساعت تاخیر برگزار شد مهمانانی چون  مهدی یغمایی ، علی عبدالمالکی ، پوریا حیدری، کامبیز طاهری ،میلاد لطیفی و مهدی میرزا باقری مدیر نشر موسیقی «آوای سوته دلان» حضور داشتند.

مراسم با اجرای حسام ناصری مجری برنامه سه شو آغاز شد سپس محمد ابراهیمی در خصوص ورود رسمی محمد چناری به عرصه خوانندگی گفت: ده سال از انتشار نخستین آهنگ محمد چناری می گذرد بعد ازاین مدت توانستیم نخستین آلبوم او را منتشر کنیم . این آلبوم نماد ورود محمد چناری به عرصه خوانندگان مجاز است.

وی با اشاره به اجراهای این خواننده خاطر نشان کرد: از برخی از شهرستان ها  اجراها را شروع می کنیم؛ فعلا برای اجراهای ارگانی برنامه ریزی کردیم اما اجراهای رسمی ما از سال آینده شروع می شود.

در ادامه محمد کاظمی ترانه سرای قطعه ۷ (با صدای بلند) آلبوم صد گفت: عمر فعالیت هنری محمد چناری به بیش از ۱۰ سال می رسد اما فعالیت های هنری من کم تر از ۱۰ سال است ،وقتی به صورت حرفه ای وارد عرصه ترانه سرایی نشده بودم کارهای محمد چناری را می شنیدم ؛ خیلی خوشحالم که در این آلبوم ترکی با شعر من وجود دارد. امیدوارم محمد چناری را با آلبوم های بسیار روی صحنه ببینم.

 

محمد عاشوری از دیگر تهیه کنندگان این آلبوم سخنران دیگری بود که با اشاره به آلبوم دوم محمد چناری واعتقاد خود به این خواننده سخنانی را ارائه کرد.

سپس سیاوش وزیری تنظیم کننده قطعه صد با اشاره به نام آلبوم توضیح داد: خیلی خوشحالم که محمد چناری بعد از این همه سال به حق خود رسیده است، تصور می کردم قطعه صد به صورت تک آهنگ منتشر شود؛ فکر نمی کردم به عنوان نام آلبوم انتخاب شود.

در ادامه این مراسم محمد چناری خواننده آلبوم صد گفت: مدیون همه عوامل این آلبوم هستم که من را تنها نگذاشتند .جمع آوری آلبوم دو سال و ۵ ماه هم انتشار آن  زمان برد.

محمد ابراهیمی در بخش دیگری از این مراسم درباره قطعات آلبوم که شامل کارهای هفت ساله ، ارتش و برخی قطعات دیگر می شود سخن گفت، همچنین از انتشار ویدیوی مجوز دار صد خبر داد.

پوریا حیدری که در آخر مراسم به جمع مهمانان پیوست در سخنانی گفت: محمد چناری را از ۸ سال پیش می شناسم پر از خلاقیت و ایده است. امیدوارم این آلبوم برای او اتفاق خوبی را رغم بزند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود از برنامه شب کودک و اینکه  برای شروع  برنامه از ۵ ماه پیش اعلام آمادگی کردند و قرار بود این برنامه از اردیبهشت ماه شروع شود سخن گفت.

مهدی یغمایی در بخش دیگری از این مراسم خاطر نشان کرد: خیلی از خوانندگان به واسطه کارشان دیده می شوند؛ هرکس مخاطب خاص خود را دارد ؛ آنچه که مهم است  این است که اگر مردم شما را بخواهند هیچکس نمی تواند مانع کار شما شود.

وی افزود: برخی اوقات سبک هایی مورد پسند واقع می شوند که اصلا جالب نیستند،اما اکنون فهم موسیقیایی مردم افزایش یافته است.

در ادامه مراسم محمد چناری در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا در جلد سی دی آلبوم نام ترانه سرای قطعه ۸ و۱۱ ذکر نشده است گفت: قطعه ۱۱ (تنهایی) از بابک صحرایی و قطعه ۸ (رفتی و…) از مهدیه عرب است.

مهدی یغمایی  صحبت های محمد چناری را کامل کرد و بیان کرد: گاهی اوقات نمی توانیم نام ترانه سرا را در جلد سی ذکر کنیم به همین دلیل از خط تیره استفاده می شود همه اینها به حراست بر می گردد .

در ادامه عکس های سینا شاه محمد از این مراسم را ببینید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ