تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

رونمايى از آلبوم چهل رباعى تا خرقان در شهر كتاب مركزى

0

آلبوم چهل رباعى تا خرقان اثرى بر آمده از انديشه‌هاى شيخ ابوالحسن خرقانى سه شنبه ٢١ آذر در شهركتاب مركزى رونمايى مىشود.

به گزارش روابط عمومى شهركتاب مركزى، آيين رونمايى از “آلبوم چهل رباعى تا خرقان” سروده و خوانش اميرحسين الهيارى سه شنبه ٢١ آذر ساعت ١٨ با حضور آهنگساز اثر كياوش صاحب نسق همين طور شاعر و راوى آلبوم برگزارمي‌شود.
کیاوش صاحب‌نسق، متولد سال ۱۳۴۷ در تهران است. او در سال‌های میانی دهه 70 به اتریش رفت تا به تکمیل آموزش‌ها ‏ در مدرسه‌ موسیقی گراتس به‌عنوان دانشجوی رشته‌ آهنگسازی و تئوری موسیقی بپردازد .
کسب آموزش از پروفسور ‏‏«برت فورر» و دریافت درجه‌ی دکترای آهنگسازی از دانشگاه هنر و موسیقی گراتس اتریش از جمله توفیق‌های صاحب‌نسق به شمار می‌رود . صاحب‌نسق بعد از اخذ درجه دکتری به تهران بازگشت و به تدریس در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران پرداخت .
خلق آثار در سه دسته آهنگسازی برای پیانو، ارکستر و درمحدوده‌ ‏موسیقی الکترونیک و کامپیوتر از جمله تلاش‌های خلاقه این آهنگساز به شمار می‌رود که آلبوم‌های «لالایی زیر آوار»،«…و اینجا در سکوت» و «لحظه ها» حاصل این کوشش است .
اين آلبوم را نشر و پخش جوان منتشر كرده است. حضور براى عموم در اين رونمايى آزاد است. شهر كتاب مركزى واقع در خيابان شريعتى بالاتر از مطهرى، نرسيده به معلم، نبش كوچه كلاته است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ