تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

موسیقی عنصر ضروری در جامعه افسرده ماست

0

مراسم رونمایی از کتاب «خود آموز گیتار» پدرام امینی با حضور اصحاب رسانه پنج شنبه ساعت ۱۹ در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
به گزارش خبرنگار هم‌آهنگ اجرای این مراسم را آرش نصیری مجری برنامه «هزار صدا» برعهده داشت ؛ او طی سخنانی گفت: پدرام امینی از نخستین کسانی است که در موسیقی پاپ ورود پیدا کرد ،سال ۷۳ اولین سری کنسرت های پاپ گیتارتوسط او برگزار شد .
وی افزود: نخستین سالی که جشنواره پاپ برگزار شد پدرام امینی جز اولین های سبک فلامنکو بود .
کسانی مثل او آهسته آهسته مسیر خود را پیدا کردند امینی در آن سالها با نگاه شخصی خود کنسرت فلامنکو را برگزار کرد.
در ادامه مراسم پدرام امینی در پاسخ به سوال آرش نصیری در خصوص ویژگی بارز کتاب« خود آموز گیتار» گفت: کتاب قبلی ام بسیار سنگین بود وبیشتر در مورد سبک فلامنکو بود چون می دانستم که فلامنکو را اسپانیایی ها بهتر از ما اجرا کردند ، تلاش کردم کتابی ساده بنویسم که علاقه مندان بتوانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند ؛ ویژگی بارز این کتاب این است که در آن از آهنگ هایی استفاده شده است که بیشتر مردم با این آنها خاطره دارند .
وی در ادمه در خصوص باز نشر «کتاب سیصد نکته» توضیح داد: این کتاب برای صداپیشگان ودوبلور ها است که در آن از تجربیات شخصی خودم نام برده ام ۳۰ الی ۴۰ تجربه که فراموش نشدنی هستند و همچنین این کتاب برای دوستانی که دوست دارند خواننده شوند باز نشر شده است.

این آهنگساز در ادامه با اشاره به ضرورت های موسیقی در زندگی خاطر نشان کرد: موسیقی عنصر ضروری در جامعه افسرده ما است ، از ابتدای زندگیمان با موسیقی مثل لالایی کودک آشنا شدیم ؛ موسیقی به عنوان بهداشت روح ضرورت دارد.

امینی در خاتمه در پاسخ به این سوال که چرا به عنوان نوازنده با گروههای دیگر همکاری نمی کنید گفت: مثل این است که از دکتری بخواهیم که توسط مریضش درمان شود ؛ من نمی توانم نوازنده گروههای دیگر باشم یا با فلان خواننده کار کنم الویت من تدریس وآهنگ سازی در استدیو است .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ