تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اعضای کانون «سندرم داون» مهمان کنسرت روزبه نعمت الهی شدند

0

کنسرت روزبه نعمت‌الهی با حضور بیش از صد نفر از اعضای کانون «سندرم داون» در برج میلاد برگزار شد.

روزبه نعمت‌الهی خواننده موسیقی پاپ درتیرماه امسال دور تازه کنسرت های خود را آغاز کرد ؛ سفیر مهر و دوستی در حالی در دو سانس به روی صحنه رفت که بیش از صد نفر از اعضای کانون «سندروم داون» میهمان کنسرت این خواننده محبوب بودند .
در این کنسرت روزبه نعمت‌الهی قطعات جدید و آثار خاطره‌انگیزش را برای هواداران خود اجرا کرد از جمله این قطعات می توان به «مست و ديوانه»،«هجراني» ، «تو حالت بهتره»،«فاخته»،« شبم سياه»، «من كه حالم خوبه»، «باز آمدم»،« زمستون»، «عزيز بشين به كنارم»،«پاييز دلتنگي»، «فرزاد»، «نفس كشيدن سخته»،« بي ستاره»، «نفس نفس» ، «پيام»، «سوگند»،« مي ناب»، «زخم »، «تهران»، «فرهاد»،«حسام»،«شهريار»، «صبوري» ،«دريا»، «نفس نفس»، «خليج فارس» و «ايران» اشاره کرد.


این کنسرت به همت شرکت «ترانه شرقی» با مدیریت «محسن رجب پور» در دو سانس 18:30و 21:30 برگزار شد.
پرواز هماى ،على دايى ،اشپيتيم آرفى ،رضا توكلى ،مجتبى محرمى، هادى كاظمى ،گروه دِكور وامير نورى از مهمانانی بودند که در دوسانس این کنسرت حضور داشتند.
لازم به ذکر است که؛ روزبه نعمت‌الهی از جمله خوانندگان صاحب سبک موسیقی پاپ ایران است که در چند ماه اخیرقطعات تازه ای چون «می ناب »، «عاشقم باش»، «لعنت به تهران بدون تو » و چند آهنگ دیگر را در بازار موسیقی منتشر کرده است.

در ادامه عکس های نیما زرینی را ببینید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ