تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

انتشار اولین گزارش آماری ثبت نام کنندگان جشنواره موسیقی نوای خرم

0

بیش از ۶۰ هنرمند از تهران و شهرستان های مختلف کشور در گروه های مختلف سنی تاکنون آمادگی خود را برای شرکت در سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) اعلام کرده اند.

به گزارش امور رسانه ای سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) ،  ۶۳ هنرمند از تهران و شهرستان های مختلف کشور در گروه های مختلف سنی از زمان آغاز ثبت نام  تاکنون آمادگی خود را برای شرکت در سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) اعلام کرده اند.

طبق تازه ترین آماری که از تعداد متقاضیان شرکت کننده به دست آمده هم اکنون هنرمندانی از فولاد شهر، خمینی شهر، کرج، بوشهر، مشهد، تهران، فیروزکوه، زنجان، شیراز، بروجرد، دلفان، نوشهر، آمل، بهشهر، ساوه، گرگان و رشت متقاضی حضور در  سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) هستند.

از تعداد شرکت کنندگان تاکنون ۶ هنرمند در رده سنی ۱ تا ۹ سال، ۱۲  هنرمند در رده سنی ۹ تا ۱۲ سال، ۲۲  هنرمند در رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال و ۲۳ هنرمند در رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال در سامانه جشنواره ثبت نام کرده اند.

سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) ویژه گروه سنی کودک و نوجوان ۱۵ تا ۱۷  دی ماه سال جاری توسط موسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش» در تهران برگزار می شود.

علاقمندان برای آگاهی از شرایط شرکت در سومین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم می توانند به تارنمای ویژه جشنواره www.khorramfestival.com مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ