تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

سعید آتانی: «با توام تهران» نزدیک به فضای تلفیقی است

0

سعید آتانی خواننده جوان موسیقی که پیش از این با گروه «دنگ شو» همکاری داشت، حال به صورت جدی فعالیت مستقل خود در موسیقی را آغاز کرده است. آتانی که سال گذشته نیز یک قطعه با علیرضا طلیسچی همخوانی کرد، برای آغاز رسمی فعالیت‌های مستقل خود قطعه «با توام تهران» را منتشر کرده است.

اما اولين برگ از فصل جديد فعاليت های موسيقی آتانی تك قطعه «با توام تهران» است كه در سبكی كاملا متفاوت با قطعاتی كه پيش تر با صدای آتانی شنيده بوديم تهيه و تنظيم شده است. اين قطعه كه موسيقی آن متعلق به «محمدرضا لطفی» است، ساختار آن بر روی ترانه ای از «علی ثابت قدم» بنا شده است.

همچنين آتانی در خصوص از سر گيری فصل جديد فعاليت های هنری خود و انتشار قطعه متفاوت «با توام تهران» در گفت و گو با خبرنگار ما اينگونه بيان داشت كه: مدت‌ها گذشت و در انتظار حضور در كنار مردم بودم. با تلاشی كه انجام شد، تک ‌آهنگ ‌های جديدم كه شروعی متفاوت برای فعاليت های موسيقايی من خواهد بود، به صورت متوالی در هفته‌های آتی تحت ليبل «شركت فرهنگی هنری هوگات هنر» منتشر خواهد شد.

وی افزود: تلاش كرديم كه اين آثار متناسب با سليقه و حال و هوای اين روزهای مخاطبان باشد و به همین علت امیدوارم که این قطعات مورد پسند مردم که صاحبان اصلی آن هستند، قرار گیرد.

آتانی در ارتباط با سبک کارهای خود نیز تشریح کرد: سبك و اساس قطعات تولید شده الکترونیک هستند و در خوانش ترانه‌های آن از تکنیک‌های موسیقی اصیل و پاپ استفاده شده که شاید در ذهن مخاطب فضایی تلفیقی را تداعی کند. به همین خاطر پيش‌بينی میكنيم این آثار هم در میان مخاطبان موسیقی پاپ و هم حامیان موسیقی اصیل با اقبال خوبی مواجه شود.

خواننده سابق گروه «دنگ شو» گفت: اولين قطعه از اين مجموعه قطعات همانطور که گفتم، «با توام تهران» نام دارد كه با حضور محمدرضا لطفی و علی ثابت قدم تهيه و توليد شد. «با توام تهران» يك برگ از يك كتاب منسجم است كه در آينده بيشتر و بيشتر از آن صحبت خواهيم كرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ