تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

هنرمندان مشهد با محدودیت اجرایی روبه رو هستند

0
سعید مقدم خواننده قطعه «من باشم و تو» گفت: در شهر مشهد با محدودیت در فضای اجرایی روبه رو هستیم ؛ اجراهایی که برگزار می شود بیشتر تک نوازی است وحالت عمومی ندارد .

سعید مقدم از تازه ترین فعالیت های خود گفت: به سفارش حوزه هنری صدا وسیما درحال تولید قطعاتی هستم ، تعدادی قطعات انقلابی هم کار کردم که فعلا ضبط آن به اتمام رسیده است .
وی افزود: علاوه بر این کارها در حال آماده کردن قطعه ای به زبان انگلیسی ، عربی و فارسی هستم این آهنگ که در مدح پیامبر کار شده است قرار است با گروه کر ۴۰ نفره آماده شود و تا یک ماه آینده هم منتشر می شود.
این خواننده با اشاره به قطعه دیگر خود خاطر نشان کرد: در حال تولید کار دیگری به نام «گریه آهنگ» هستیم این قطعه با ترانه محمد کاظمی و آهنگسازی بهنام کریمی تا سه ماه آینده منتشر می شود.

وی در پایان گفت: ما در مشهد موزیسین و نوازندگان خوبی داریم ولی به دلیل محدودیت هایی که وجود دارد کم تر دیده می شوند .در این شهر معمولا در قالب همایش اجراهایی برگزار می شود ؛ به دلیل جو مذهبی ومخالفت های سازمانی که وجود دارد کنسرتی برگزار نمی شود.

لازم به ذکر است که؛ سعید مقدم متولد مشهد است که در فضای مذهبی وعاشقانه آثاری را تولید کرده است از مهم ترین قطعات او می توان به آهنگ های «من باشم و تو» ، «رابطه» و «بن بست» اشاره کرد که در ساخت این قطعات بهنام کریمی ، بابک صحرایی ،عبدالجبار کاکایی و امیر قدیانی با او همکاری کرده اند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ