تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

سالن نمایشگاه را به خوانندگان خاص اجاره می دهند

0

سعید شهروز گفت: با توجه به شرایط حاضر از تولید آلبوم دل خوشی ندارم، دانلود وکپی رایت موجب شده است که در فکر انتشار آلبوم نباشم.
سعید شهروز خوانندهٔ صاحب‌ سبک پاپ ایرانی که کارهایش تا کنون مورد استقبال هواداران و منتقدین قرار گرفته است در گفت وگو با خبرنگار هم‌‌آهنگ از کارهای اخیر خود گفت ، همچنین ازشرایط موسیقی انتقاد کرد و در نهایت ازحاشیه های اجاره سالن نمایشگاه به خوانندگان سخن گفت.

مشکلات فروش آلبوم در ایران
در حال حاضر درگیر آماده کردن  دو ویدیو کلیپ هستم . یکی از این ویدیو کلیپ ها از آلبوم ۷۹ است. با توجه به مشکلات دانلود وکپی رایت دیگر به انتشار آلبوم فکر نمی کنم . امروزه سلیقه ها متنوع شده است، دیگر مردم حوصله ندارند کارهای تکراری گوش کنند ؛ چون به دنبال تنوع هستند به راحتی می توانند در فضای مجازی آهنگ مورد نظر خود را دانلود و کپی کنند؛ به همین دلیل دیگر نیاز ندارند که بخواهند با صرف هزینه مجموعه آثار یک خواننده را خریداری کنند؛ برای همین  فروش آلبوم پایین آمده است.

علاقه خوانندگان به انتشار تک آهنگ
برخی از خوانندگان با انتشار تک آهنگ قصد دارند در عرصه موسیقی بهتردیده و زودتر دربین مخاطبان شناخته شوند تا آنکه بخواهند آلبوم پرهزینه ای را منتشر کنند که مورد استقبال هم قرار نگیرد.

حاشیه های اجاره سالن نمایشگاه بین المللی تهران

از سال گذشته قصد داشتم در نمایشگاه کنسرتی را برگزار کنم ولی متاسفانه این امکان فراهم نشد، چون نمایشگاه با حاشیه های بسیاری مواجه بود.سالن نمایشگاه همیشه در اختیار افراد خاص قرار می گرفت ؛ بعد از ۱۷ الی ۱۸ سال کار حرفه ای هیچ وقت نخواستم به آنها التماس کنم که سالن را در اختیار من قرار دهند . متاسفانه این بی عدالتی ها وجود دارد ، امیدوارم مسئولانی که در راس قرار دارند به مسئله پارتی بازی سالن ها توجه داشته باشند . در تهران چند فرهنگ سرا وجود دارد که به اجرای کنسرت اختصاص داده اند ولی متاسفانه هیچ کدام به درد برگزاری کنسرت نمی خورد ، برج میلاد هم به برگزاری همایش ها اختصاص داده شده است ؛ تالار وحدت هم برای موسیقی کلاسیک است ؛ در نهایت نمایشگاه میلاد باقی می ماند که آن هم در اختیار خوانندگانی قرار می دهند که مد نظرشان است .این مسائل خسته ام کرده است به همین دلیل دیگر علاقه ای به برگزاری کنسرت ندارم.

بازیگر شدن خوانندگان

قبل از آنکه وارد عرصه موسیقی شوم در دو سریال بازی کردم اما با ورود به موسیقی تصور کردم که باید بر روی موسیقی تمرکز کنم تا به موفقیت برسم در حقیقت مسیر خودرا در پیش بگیرم . در شرایط کنونی برخی از خوانندگان به چند دلیل به سمت سینما می روند ؛ نخست پول دوم عاشق سینما هستند. تجربه کردن بد نیست چون با تجربه است که می توان چیزهای زیادی را به دست آورد یا از دست داد. با تجربه است که فرد مسیر واقعی خود را به دست می آورد اما باید دید که چه کسی می خواهد چه چیزی را تجربه کند اگر خواننده ای که موفق است در کاری ورود پیدا کند که موفق نباشد، باید آن را رها کند تا بتواند از قضاوت ها دور شود تا موفقیت در حیطه کاری خود را از دست ندهد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ