تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

دومین آلبوم گروه ساکن روان با نام «گاهی درخشش آفتاب» رونمایی شد

0
جلسه نشست خبری آلبوم «گاهی درخشش آفتاب»، همزمان با برگزاری جلسه نقد و‌ بررسی با حضور اعضای گروه ساکن روان و همچنین مدیریت روابط عمومی ” علیرضا ایرانی نژاد ” در روز جمعه بیستم اسفند از ساعت ۱۵/۳۰ تا ۱۷/۳۰ در فروشگاه فرهنگ برگزار شد.

در این مراسم که چهره های مطرح ادبی و هنری حضور داشتند اعضای این گروه به معرفی این آلبوم پرداختند. “احسان بیرقدار” خواننده این آلبوم این اثر را از نظر ریتم بسیار قوی دانست و ارتباط آن با مخاطب را بیشتر از آلبوم قبلی تصور کرد. “بصیر فقیه نصیری” آهنگساز سایر قطعات این آلبوم نیز دلیل وقفه بین این دو آلبوم را اینگونه بیان کرد که ما به دنبال این هستیم که کار خوب با انرژی بالا ارائه دهیم.

قابل ذکر است که آلبوم قبلی این گروه در شهریور سال ۹۱ منتشر شده است و این کار دومین تلاش این گروه در خواندن اشعار معاصر ایران است.” کارن همایونفر “که در یکی از قطعات این آلبوم حضور افتخاری داشته است این آلبوم را اثری شعر محور که نگاهی تازه به این اشعار دارد و همچنین نوعی شعر خوانی مدرن دانست. قطعات این آلبوم را ” گل نیلوفر “، “بدرود” ، “جهانی در آرامش ” ،”بادها ” ، “آرام باش” ، دستت را به من بده ” ،” زنده باد بال خدا” و “به تو بگویم ” تشکیل داده اند. “احسان بیرقدار” ، “بصیرفقیه نصیری” ، “علی جعفری” ، ” نیلوفر ابراهیمی ” ، ” سهیل فقیه نصیری”و… نوازندگان این اثر هستند. “فرید حامدی ” نیز به عنوان مدیر هنری در این مجموعه مشغول به فعالیت می باشد.

“گاهی درخشش آفتاب” توسط شرکت پیانو هفت به مدیریت “بصیر فقیه نصیری “تولید شده است و توسط شرکت نشر و پخش جوان در بازار موسیقی ایران از امروز عرضه می شود. از جمله میهمانان این مراسم می توان به” کارن همایونفر” ، “محمدرضا فروتن” و “حمید دیبازر” اشاره کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ