تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

بنیامین و گلزار آذرماه به بمبئی سلام می کنند

0

فیلم سینمایی «سلام بمبئی» که کاری مشترک از ایران و هندوستان است که آذرماه سال جاری، در گروه سینمایی استقلال روی پرده می رود. این در حالی است که «بنیامین بهادری»، خواننده سرشناس موسیقی پاپ در این فیلم، اولین تجربه سینمایی اش را رقم می زند.

«بنیامین بهادری» برای اولین بار، با همراهی همسرش به بازیگری در یک فیلم سینمایی پرداخته که این پروژه با حضور «محمدرضا گلزار» و جمعی از هنرمندان مطرح بالیوود از مدت ها پیش در رسانه های مختلف، خبرساز شده بود.

«سلام بمبئی» به کارگردانی «قربان محمدپور» ملودرامی عاشقانه است که حکایت از آشنایی یک دختر هندی و پسری ایرانیِ دانشجوی پزشکی داشته که آشنایی آنها منجر به پیشامدهای عجیب می‌شود، «سلام بمبئی» از یازدهم آذر ماه در گروه سینمایی استقلال اکران شده و بازیگران هندی این اثر سینمایی، در روز دوازدهم آذر ماه به ایران می آیند. همچنین بر اساس گفته های کارگردان «سلام بمبئی»، مراسم فرش قرمز این اثر سینمایی روز شنبه، سیزدهم آذر ماه با حضور بازیگران ایرانی و هندی برگزار خواهد شد.

«سلام بمبئی» به تهیه کنندگی «جواد نوروز بیگی»، حاصل اولین همکاری سینمای ایران و هندوستان است و قرار است طی چند روز آینده یک نسخه از فیلم، جهت دریافت پروانه نمایش به سازمان سینمایی ارائه شود.

لازم به ذکر است که «بنیامین بهادری»، علاوه بر بازیگری، دو ترانه متفاوت را نیز برای این اثر سینمایی اجرا کرده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ