تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

سالار عقیلی در کمپین خیریه روشنای امید عضو شد

0
در سومین روز از اسفند ماه امسال، جشنواره عیدانه روشنای امید با حضور چهره های سرشناس هنری آغاز به کار کرد . سالار عقیلی از هنرمندان عرصه موسیقی در این کمپین حضور یافت تا باری دیگر یار و یاور جوانان و کودکان نیازمند شود.

در معرفی خیریه روشنای امید آمده است:
در سومین روز از اسفند ماه امسال، جشنواره عیدانه روشنای امید را آغاز کردیم، مهیا شده ایم که دست به دست هم دهیم و برای تعدادی از جوانان این سرزمین خانه ای از نو بسازیم و با این نیت به پیشواز بهار برویم. خشت خشت این خانه به مدد نیک اندیشان و نیکوکاران بزرگوار بازسازی و تاسیس خواهد شد.
اسکان امن به گواه ماه‌ها پیگیری مسائل این جوانان و تحقیق و مشورت با افراد صاحب تجربه، مهم‌ترین نیاز جوانان مستقل شده از سازمان بهزیستی است. این جوانان برای ورود موفقیت آمیز به جامعه به آموزش مهارت های زندگی، افزایش سطح آگاهی اجتماعی، افزایش سطح توان اقتصادی و به دست آوردن شغلی مناسب و همچنین سهولت در امر ازدواج نیاز به حمایت دارند و این مهم تنها در محیط و خانه‌ای امن و پر مهر رقم می‌خورد.
برای ساختن خانه‌ای از نو همراه شوید؛ با ما در جشنواره عیدانه خیریه روشنای امید. بازاری نوروزی با ارائه محصولات غذایی، خشکبار و صنایع دستی و هنری، پوشاک و … .
«روشنای امید» مصمم است تا به بهترین الگوی شبه خانواده تبدیل شود و بتواند برای جوانان خروجی بهزیستی نقش یک خانواده کامل را ایفا کند. روشنای امید تلاش می‌کند تا تمام وظایف یک خانواده اعم از حمایت، پشتیبانی، درمان، آموزش و مشاوره، راهنمایی برای ورود به کار و تامین کمک هزینه مسکن و راه اندازی کسب و کار را برای این جوانان ایجاد کند تا آنها هیچ کمبودی در این عرصه‌ها احساس نکنند. ساماندهی خروجی های بهزیستی کل استان تهران چنان در سطحی عالی و مدرن صورت بگیرد که موسسه با توجه به توان مالی و حمایت مردمی، برای گسترش در سراسر ایران ترغیب شود.ش
از امروز تا جمعه هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب منتظر حضور مهربانانه و ارزشمندتان هستیم.
علاقه مندان برای حضور در این خیریه می توانند طی روزهای اعلام شده در محل حضور یابند.
سالار عقیلی درباره حضور خود گفته است: از طرح حمایت و کمپین حضور چهره های هنری و ورزشی خیریه روشنای امید مطلع شدید. من هم در راستای بازدید و شرکت در بازارچه این خیریه و برای دیدن شما بزرگواران پنجشنبه فردا بین ساعت ١٢ ظهر تا١۴ بعد از ظهر در مجموعه تلاش به روشنای امید خواهم پیوست به امید دیدار.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ