تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حادثه پلاسکو در موسیقی هم اتفاق افتاد

0
صحنه کنسرت سالار عقیلی  در سالن ورزشی پیامبر اعظم در شهر آمل فرو ریخت.

سالار عقیلی درباره این اتفاق گفت: قبل از کنسرت به همراه همسرم آهنگی را با پیانو و آواز اجرا کردم، در این لحظه متوجه شدم که صحنه از عدم استحکام لازم برخوردار است برای همین به برنامه گذار گفتم که بگویید بیایند آن را درست کنند؛ گفت نه هیچ مشکلی نیست خدا بزرگ است اتقافی نمی افتد، نگران نباشید.

وی افزود: گفتم تذکر دهند چون قرار است ۱۱ نفر در روی صحنه حضور داشته باشند؛ گفتند نه شما خیالتان راحت باشد. دو ساعت روی صحنه اجرا داشتم مشکلی پیش نیامد؛ کنسرت به خوبی برگزار شد؛ زمانیکه در حال ادای احترام به مردم بودیم یک مرتبه صحنه فرو ریخت .

این خواننده در ادامه افزود: شانس آوردیم که موقع اجرای برنامه این اتفاق رخ نداد؛ اگر نوازندگان پشت سازهایشان نشسته بودند؛ اتفاقات بد تری رخ می داد؛ و با آسیب های جدی مواجه می شدند حتی ممکن بود با مرگ مواجه شوند.

عقیلی با بیان اینکه نوازندگان از نظر جسمی مشکلی ندارند گفت: در این حادثه آسیبی به اعضای گروه نرسید ، اما خسارت جزیی به تجهیزات آنان وارد شد. همه سالم هستند تنها همسرم در اثر سقوط سرش ضربه خورده و متورم شده است فعلا با دارو این آسیب دیدگی کنترل می شود تا ادامه مداوا را در تهران پیگیری کنیم.

 

Salar 02

وی در پاسخ به این سوال که آیا نوازندگان از بیمه برخوردار بودند یا خیر گفت:
نوازندگان بیمه هنرمندان (تامین اجتماعی ) هستند ؛ ولی ظاهرا قبل از هر برنامه ای این سالن بیمه می شود تا آنجا که می دانم در کنسرت ها اینطور بوده است.
این خواننده خاطر نشان کرد: «گوش اگر گوش منو، ناله اگر ناله توست ،آنچه از جایی نبرد فریاد است» به کی و به کجا شکایت کنیم ؛ در ساختمان پلاسکو با این همه عظمت هموطنان ما کشته شدند کسی پاسخ گوی این اتفاق نبود چه برسد به موسیقی که حرام است!!
وی در پایان گفت: از مردم تشکر کنید که تماس گرفتند و پیگیر بودند ،از همه آن ها ممنونم که به هنر و هنرمند احترام می گذارند .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ