تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

برندگی سالارعقیلی ؛ رقابتی که به نفع موسیقی سنتی تمام شد

0

هم آهنگ-لی لا رضایی: جشن حافظ فرصت مناسبی بود تا رقابت‌های تنگاتنگ در معرض شهود قرار بگیرد. جایی که همگان بر این تفکرند که موسیقی پاپ پرطرفدار است و وقتی پای رقابت بین موسیقی سنتی و پاپ باشد؛ این پاپ است که برنده می‌شود، به یکباره موسیقی سنتی قد علم می کند و نشان می دهد که محاسبات بسیاری از مردم اشتباه بوده است.
وقتی در شرایط برگزاری مراسم جشن حافظ، درشبکه های مختلف اجتماعی و کانال های تلگرامی از مردم نظرسنجی می شد، بسیاری نظر بر این داشتند که محسن چاوشی حرف اول را می زند و او برنده این جشن است. اما اعلام نتایج مراسم همه محاسبات را به هم ریخت و درگیری های مجازی بین مخاطبان مجازی شکل گرفت. خیلی ها بیانیه صادر کردند و خیلی ها حق سالار عقیلی نمی دانستند که جایزه را از آن خود کند ولی این اتفاق افتاد.
سالار عقیلی که جایزه جشن حافظ ۹۵ را به خانه برد، درباره حضور خود و نتیجه ای که اعلام شد، به هم اهنگ گفت: ۲۵ سال در زمینه موسیقی سنتی فعالیت کرده و زحمت کشیده ام و بایستی این زحمات نتیجه می داد.
وی با بیان این مطلب گفت: من این جایزه را از مردم و از دستان گرم ایشان گرفته ام و معتقدم کاری اگر برگزیده و مورد پسند مردم واقع می شود، حتما برگزیده است و خوشحالم که من و اثرم مورد توجه آن‌ها قرار گرفته‌ ایم. همچنین خوشحالم که زحماتم از نظر مردم نتیجه داد و توانستم جایزه ام را از دستان آن‌ها بگیرم.
وی در ادامه با بیان این‌که این کار، نتیجه زحمات تیمی او و همکارانش بوده است، گفت: از بابک زرین؛ آهنگساز این اثر و همین‌طور از افشین یدالهی که سرایش شعر آن را به عهده داشت، بی نهایت تشکر می‌کنم . هر کدام از ما یک ضلع از یک مثلث هستیم که درکنار هم یک مثلث کامل را شکل می دهیم و مطمئنا تلاش من بدون این دو نفر بی نتیجه می‌ماند. اگر هر یک از این اضلاع به هر دلیلی با مشکل مواجه می‌شد، قطعا هیچ اتفاق خوبی در این زمینه نمی افتاد.
خواننده «وطن» در ادامه تاکید کرد: برای این که این مثلث همیشه خوب عمل کرده استف ترجیح می دهم برنامه هایمان ادامه دار باشد. ضمن این که پیش از این نیز موسیقی مجموعه تلویزیونی «تبریز در مه» را مشترکا کار کرده بودیم و «خون غزل» جدیدترین همکاری ما سه نفر با هم است که در آینده بسیار نزدیک منتشر می شود. این اثر نیز یک اثر ارزشی و بزرگ است و امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.
عقیلی در پایان گفت: من این جایزه را از مردم دریافت کردم و به ان۲ها نیز تقدیمش می‌کنم. از آقای علی معلم و همسرشان خانم معماریان و همین طور علی اوجی عزیز برای زحماتی که دربرگزاری جشن حافظ کشیده‌اند، نیز نهایت تشکر را دارم.

منبع: اختصاصی هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ