تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم موسیقی «جانِ سرگردان» منتشر شد

0

آلبوم موسيقي «جانِ سرگردان» به آهنگسازی جمشيد صفرزاده، به خوانندگی سالار عقيلی و به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» در سراسر کشور منتشر شد.

آلبوم موسیقی «جانِ سرگردان» به آهنگسازی جمشيد صفرزاده، به خوانندگی سالار عقيلی، به تنظيم‌کنندگی عليرضا دريایی، با اجراي گروه موسیقی «سور» و به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» همزمان با تولد این خواننده موسیقی ایران؛ امروز شنبه 11 آذر ماه جاری مراسم رونمایی و جشن امضای این اثر موسیقایی توسط شرکت پخش «هنر شهر» در سراسر کشور منتشر شد و در اختیار علاقمندان به موسیقی قرار گرفت.
مراسم رونمایی آلبوم موسیقی «جانِ سرگردان»؛ با حضور سالار عقيلی خواننده، جمشید صفرزاده آهنگساز، عليرضا دريایی تنظيم‌کننده، دیگر عوامل این آلبوم و تعدادی از هنرمندان موسیقی کشور از ساعت ١٤ الی 16 امروز شنبه 11 آذر ماه در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می‌شود و ورود برای عموم علاقمندان به موسیقی آزاد و رایگان است.
آلبوم موسیقی «جانِ سرگردان» كه در مايه دشتي است، چهار تصنيف و دو آواز و يك دونوازي كمانچه را شامل می‌شود که عبارتند از: تصنیف «غمگساز» با شعر ه.الف.سايه، ساز و آواز با شعر سعدی، همنوازان آواز: جمشيد صفرزاده، عليرضا دريایی، تصنیف «آرزو» با شعر ه.الف.سايه، ساز و آواز با شعر سعدی، همنوازان آواز: مجيد مولانيا و صابر سوری، تصنیف «صدای اشک» با شعر نوذر پرنگ، «شبان» دوئت کمانچه به همراهی سازهای کوبه‌ای ساخته علیرضا دریایی و تصنیف «جانِ سرگردان» با شعر مولانا.
در اين آلبوم؛ مجيد مولانيا ـ نوازنده تار، جمشيد صفرزاده ـ نوازنده سنتور، عليرضا دريایی ـ نوازنده كمانچه و سازهای زهی، حميد قنبری ـ نوازنده سازهای كوبه‌ای، صابر سوری ـ نوازنده عود، امين دادوری ـ نوازنده دف، بهزاد حسن‌زاده ـ نوازنده كمانچه، مهدي بصيرت‌منش ـ نوازنده ويولنسل و مهرداد ناصحی به عنوان همخوان به هنرنمایی پرداخته‌اند.
ضبط ارکستر آلبوم «جانِ سرگردان» در زمستان 1391 توسط فربد فروغی و مهدی بابادوست و ضبط آواز آن در بهار 1392 در استودیو پاپ توسط کامبیز شاهین مقدم و میکس و مسترینگ آن نیز توسط فربد فروغی انجام شده است.
طراح گرافیک این اثر را سحر بنیادی، عکاسی آن را نینا کبریایی و همچنین خوشنویسی آن را میثم ابراهیمی انجام داده و مدیر اجرایی آن نیز برعهده مهدی بشکوفه بوده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ