تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

سالن های جشنواره موسیقی فجر مشخص شدند

0

اعضای شورای سیاست گذاری سی و چهارمین دوره جشنواره ملی موسیقی فجر سالن های جشنواره را برای اجرای گروه های بخش تلفیقی و سنتی مشخص کردند.

اعضای شورای سیاست گذاری سی و چهارمین دوره جشنواره ملی موسیقی فجر پس از جلسات گوناگون سرانجام برای تعیین سالن های اجرای کنسرت ها، به جمع بندی رسیدند.

طبق گفته یکی از اعضای این شورا، سالن های تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای نیاوران، مجموعه آزادی، ایوان شمس برای اجرای گروه های بخش تلفیقی و سنتی در نظر گرفته شدند.

شورا برای بخش پاپ پس از بررسی دو سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و همایش های برج میلاد به این نتیجه رسید که سالن میلاد را انتخاب کند. البته انتخاب این سالن هنوز قطعی نیست چراکه فعلا نامه نگاری های آن انجام شده است و مسئولان برج میلاد جواب قطعی نسبت به پذیرفتن برنامه های جشنواره را نداده اند.

در دوره قبلی جشنواره، تمامی سالن ها به جز سالن ایوان شمس، برای کنسرت های جشنواره میزبان علاقه مندان بودند همچنین سالن ایرانیان برای بخش پاپ انتخاب شده بود. این سالن که پیش از این مخصوص برگزاری رقابت های وزنه برداری بود، به دلیل مشکلات فراوان از جمله مشکل صدا و میکروفن، برای این دوره از جشنواره در نظر گرفته نشد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ