تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«گریبان» و «همایون های همایون» در راه انتشار

0
سامان احتشامی نوازنده پیانو و آهنگساز از جمع آوری آلبوم های «گریبان» و «همایون های همایون» که قرار است به زودی منتشر شود خبر داد.

سامان احتشامی از آثار تازه خود گفت: در سال 95  آثار بسیاری را آماده کردم که امسال قصد انتشار آنها را دارم ؛ این آثار شامل مجموعه ای از اشعار حافظ ،سعدی ،مولا نا ،سنایی ،وحشی بافقی و همچنین ترانه های برگزیده بسیاری از شعرای کلاسیک است که با کلام شیوای علی عمرانی ضبط شده است.

وی افزود: نام «گریبان» را برای آلبوم برگزیده ایم که فعلا در وزارت ارشاد مراحل مجوز خود را سپری می کند، بعد از اخذ آن منتشر خواهد شد. این آثار از دکلمه علی عمرانی و موسیقی و افکتی که برای کلام ساخته ام تشکیل شده است .

این هنرمند با بیان اینکه دکلمه این اثر متفاوت است توضیح داد: اگر دقت کنید می بینید که بر روی موسیقی کارهایی که از رادیو شنیده می شود دکلمه می گذارند اما در این کار ابتدا دکلمه ضبط شده و براساس آن ، بیان و حس و حال شعر؛ آهنگ ساخته شده است به همین دلیل در نوع خود منحصر به فرد است، اگر بتوانیم می خواهیم بعد از ماه رمضان آن را منتشر کنیم.

احتشامی در ادامه از اثر دیگر خود گفت: مشغول ضبط کار دیگری به نام «همایون های همایون» هستم؛ این اثر شامل آثاری از همایون خرم است که در دستگاه همایون اجرا شده است؛ به امید خدا بتوانم این کار را در 9 تیرماه که زادروز استاد خرم است منتشر کنم؛ تلاش دارم که تا دو هفته آینده این اثر را برای اخذ مجوز به مرکز موسیقی دهم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: درصدد انتشار موسیقی فیلم هایی هستم که تاکنون ساخته ام به خاطر خیلی از مسائل از جمله گرفتاری های نمایشی و صحنه ای نتوانستم در زمستان سال 95 آن را انتشار دهم،  قصد دارم آن را در بهار سال 95 منتشر کنم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ