تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

برنامه اجرای “ساز و سماع” شب شنبه ها تغییر کرد

0

یازدهمین شب شنبه با عنوان ساز و سماع که قرار بود ۷ اسفند ماه برگزار شود به احترام ایام شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) اجرای خود را به تعویع انداخت.

پرفورمنس موسیقی “ساز و سماع” در یازدهمین رویداد از سومین دوره شب شنبه ها در تماشاخانه پالیز اجرا می شود.

مجموعه برنامه “شب شنبه ها” که با رویکرد تجربه های متفاوت و گفتگوهای تازه در باب دیدن و شنیدن؛ شنبه هر هفته اجرا می شود، در هفته های قبل میزبان هنرمندان مختلفی در حوزه موسیقی و پرفورمنس از موسیقی سنتی تا موسیقی تلفیقی و مقامی بوده و با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شده است.

در شب شنبه یازدهم که روز شنبه ۲۱ اسفند ماه در دو سانس در ساعت ۲۰:۰۰ و ۲۲:۰۰ برگزار می شود، پرفورمنس موسیقی “ساز و سماع” با حضور محمد مبصریان: آهنگساز و خواننده، مجتبی ضیایی: پیانو و رهبر گروه، داود قنبری: دف و سازهای کوبه ای، امیر فرزانه: فلوت، آمیتیس ایوانی: گیتار آکوستیک، رضا علی نوری: تنبور، امین نجف زاد: پرکاشن، احمد جواهری: ویلن، عارف ایوانی: درام، محمد حسین سخانش: گیتار الکتریک، محمد اسدی: گیتار باس، آذین کریمی راد: دکلمه، نوید سیادت: سماع، آصف جاودانفر: سماع، علیرضا مراد زاد: سماع و مجید سیادت: برنامه ریزی و هماهنگی؛ اجرا خواهد شد.

گروه محمد مبصریان با هدف آشنایی نسل جدید با ادبیات کلاسیک و مضامین ادبیات کهن، آشنایی با چرخ سماع به عنوان یکی از رسوم آیینی کشور فعالیت خود را در سبک موسیقی تلفیقی و با استفاده از مضامین عرفانی آغاز کرده و هماهنگی حرکات سماع گر با نوع گویش خواننده و ضرب آهنگ موسیقی از ویژگی های برجسته این اجرا خواهد بود.

در این برنامه ها، رضا دادویی (طراح و مدیر پروژه)، مهدی خان ‏محمدی (مدیر اجرایی)، سیامک قطاعی (مسئول امور داخلی و هماهنگی)، امیر خرازی (برنامه ریز)، احسان سبحانی (صدا بردار)، سروناز نانکلی، علی امیری و مهدی شفیعی (گروه اجرایی) و پوستر و بروشور (مونا حمزه) حضور دارند.

علاقمندان می توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه نمایند.

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ