تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اختتامیه نمایشگاه سازهای کوبه ای پادوک

0

نمایشگاه سازهای کوبه ای پادوک که بیش از ۱۰۰ نوع ساز کوبه ای تولید شده را به نمایش گذاشته بود از تاریخ ۷ اسفند ماه در سالن سورنا واقع در خیابان انقلاب آغاز شد و دیروز در تاریخ ۱۰ اسفند ماه به پایان رسید .از جمله سازهای کوبه ای این نمایشگاه میتوان به
تنبک (تمبک) و ضرب زورخانه ،کاسوره سفالی، بم کاسوره ، انواع دف های کوکی با پوست طبیعی و مصنوعی،دایره های کوکی با پوست طبیعی و مصنوعی، دمام و دهل ایرانی و ترکی، ناقاره آذربایجان ، کیک ایرانی ،پیل کوب (تایکو)، کوبانه(تیمپانی) دم دم و انواع کاخن و… اشاره نمود.

پوریا شیرین گو “به عنوان یکی از مدرسان سازهای کوبه ای و ابداع کننده ساز کوبه ای به نام ” دبل ماخن ” در این میان صحبتهای جالبی را منتشر کرده است . او از سال ۹۰ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تدریس آغاز کرده است و بیشترین تمرکز خود را بر روی موسیقی کودک گذاشته است. به گفته پوریا شیرین گو در کشور ما بر خلاف تمام دنیا کسی دید حرفه ای به موسیقی کودک ندارد؛ حتی آموزشگاههایی که در این زمینه تخصصی کار میکنند در ابتدا مشتاق این هستند که کودک خودش کار کند و در نهایت بعد از آنکه چیزی به ثمر نشست به حمایت از آن می پردازند.
این نمایشگاه که طی ۴ روز متوالی از ساعت ۱۴ الی ۲۱ میزبان علاقه مندان خاص خودش بود میهمانان ویژه ای از جمله استاد بیژن کامکار ، حسین رضایی نیا ، کارن همایونفر ، علی رحیمی و وحید اسدالهی ، نبیل یوسف شریداوی. سیامک جهانگیری ،نگار اعزازی. فرزاد خورشید سوار. یاور احمدی فر ،سیاوش عبدی ، عسل ملک زاده و داوود آزاد را داشت. همچنین قابل ذکر است که مدیریت شرکت تولید کننده سازهای کوبه ای پادوک بر عهده ” محسن فرمانی ” می باشد.

عکس ها علیرضا صفرنژاد:

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ