تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

برای فصل دوم شب کوک منتظر اعلام آمادگی شبکه هستیم

0

هم‌آهنگ-سارا(سمیه)صادقی: باربد بابایی مجری برنامه شب کوک درباره جزئیات ساخت فصل دوم این برنامه به خبرنگار هم‌آهنگ  گفت: فعلا زمان ساخت سری جدید برنامه شب کوک مشخص نیست ،در حال حاضر ۵۴ ویدیو به دست ما رسیده که نیاز به بازبینی دارد ، هنوز به مرحله پیش تولید نرسیده ایم .
بابایی ضمن توضیحاتی درباره فصل دوم شب کوک اظهار کرد: در حال حاضر برای ساخت فصل دوم شب کوک منتظر اعلام آمادگی شبکه هستیم که دستور ساخت این برنامه را به ما بدهد؛ فعلا در حال بررسی ویدیو ها هستیم.
وی با اشاره به تغییراتی که در برنامه شب کوک رخ خواهد داد گفت: در فصل دوم شب کوک داوران تغییری نخواهند کرد .تنها تغییری که صورت می گیرد اضافه شدن یک خواننده به برنامه است ،با این خواننده که فعلا نمی توانم نام او را اعلام کنم صحبتهایی انجام شده امیدوارم قطعی شود .
مجری برنامه شب کوک با اشاره به خواننده ای که قرار است تیتراژبرنامه را اجرا کند گفت: تیتراژفصل جدید شب کوک را اگر خدا قبول کرد مهدی یغمایی وفریدون اسرایی قرار است اجرا کنند.
این مجری در ادامه از فعالیت های دیگر خود گفت: برای اجرا با شهرستان های مختلف قرارداد بستم . همچنین قرار است برای رسانه های تصویری ساخت برنامه ای را شروع کنم ؛ در این باره صحبت هایی انجام شده است اما نتایج قطعی آن تا هفته دیگر مشخص می شود.
وی در خاتمه افزود: برای ساخت این برنامه تصویری فعلا قراردادها بسته نشده است منتظر هستیم که این اتفاق بیافتد .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ