تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

برنامه ای ویژه موسیقی از شبکه چهار سیما

0

برنامه «شب های هنر» که از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت 23 روی آنتن شبکه چهار سیما می رود، شب های یکشنبه با حضور رضا مهدوی به عنوان مجری- کارشناس به موسیقی می پردازد.

«شب های هنر» عنوان برنامه جدید شبانه گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که از شامگاه گذشته، شنبه 14 مهر ساعت 23 روی آنتن رفت. این برنامه هر شب با یک تیم تهیه و اجرای مختلف به سراغ تئاتر، موسیقی، شعر، کتاب و سینما می رود و امشب، یکشنبه 15 مهر به موسیقی اختصاص دارد.
«شب های هنر» با حضور رضا مهدوی به عنوان مجری- کارشناس در اولین قسمت خود در حوزه موسیقی به موضوع «کاربرد فضای مجازی در ذائقه شنیداری» می پردازد.

رضا مهدوی (نوازنده سنتور، پژوهشگر، مؤلف، منتقد، استاد دانشگاه و برنامه ساز رادیو و تلویزیون) پیش از این به مدت دو سال اجرای بخش موسیقایی برنامه «چشم شب روشن» را که با حضور محمد صالح علا به عنوان مجری از شبکه چهار سیما پخش می شد بر عهده داشت و در پی ادامه پیدا نکردن آن برنامه، این بار با «شب های هنر» روی آنتن می رود. «شب های هنر» که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 23 به صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش می شود یکشنبه ها با حضور رضا مهدوی به موسیقی می پردازد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ