تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

پرستاره ترین آلبوم شهرام میرجلالی در انتظار مجوز است

0

شهرام میرجلالی از انتشار آلبوم تازه خود که حدود ۵ سال در حال جمع آوری آن است خبر داد.
شهرام میرجلالی در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ گفت : ۴ الی ۵ سال است که در حال جمع آوری آلبومی هستم که بنا به دلایلی انتشارش طول کشید؛ در حال حاضر این آلبوم با مدیریت بهنام کریمی مراحل میکس و مستر خود را سپری می کند .
وی افزود: مجوز شعرها گرفته شده است تنها منتظر مجوز قطعه ها هستم ؛ قرار بود تابستان آن را منتشر کنم اما بنا به دلایلی این اتفاق رخ نداد تا آنکه به فصل پاییز رسیدیم مطابق با این فصل قرار است نامی را برای آلبوم انتخاب کنم.
این خواننده با اشاره به قطعات گفت: آلبوم شامل ۱۴ قطعه است که ترک های قدیمی و تازه را در بر می گیرد. آهنگ های مادر ، باران عشق ، بهارم تویی و… از جمله قطعات آن است که در حال حاضر در وزارت ارشاد در حال بررسی هست و امکان دارد که چند قطعه آن حذف شود.
میرجلیلی با بیان اینکه این آلبوم از پر ستاره ترین آلبوم های ایران است خاطر نشان کرد : محمد علیزاده ، شهاب رمضان ، شهاب اکبری ، بهنام کریمی ، کوشان حداد ، میلاد اکبری ، حامد برادران و دوستان دیگر در این آلبوم با من همکاری می کنند.
وی از دلایل تاخیر در انتشار این آلبوم گفت: به دلیل پیشنهاد ات و سفارشاتی که از سوی صدا وسیما داشتم مثل «پاتوق» که تیتراژ برنامه مهمانی بود و از شبکه نسیم پخش شد به همین سبب انتشار آلبومم با وقفه مواجه شد.

این خواننده افزود: تشکر می کنم از میلاد معصومی که تهیه کنندگی آلبوم را تا نیمه های راه دنبال کرد و علی شاه صمدی که با دلگرمی این پروژه را تحویل گرفت .

شهرام میرجلالی در خاتمه از دیگر فعالیت های خود گفت: در حال حاضر درگیر تهیه و تولید کلیپی برای جشنواره ققنوس هستم قصد دارم قبل از پخش آلبوم برخی از ترک ها را منتشر کنم ؛ مردم دیگر مثل سابق علاقه ای به آلبوم ندارند چون برخی از کارها به خاطر دانلود در حال از بین رفتن است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ