تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ساز دهنی اسباب بازی نیست

0

شهرام شادان فر نوازنده و موسس خانه ساز دهنی گفت: ارکستر سازدهنی سه سال پیش در جشنواره موسیقی فجر حضور یافت اما در بخش رقابتی نتوانست هیچ مقامی راکسب کند واین موجب دلسردی ما از حضور در جشنواره فجر شد.
شهرام شادان فر در گفت وگو با هم‌آهنگ از فعالیت های ارکستر ساز دهنی گفت: ارکستر ساز دهنی با مجموعه شازده کوچولو که تنظیمات آن را بنده انجام داده ام قرار است به زودی کنسرتی داشته باشد. گزینه اصلی ما تالار وحدت بود ولی چون این تالار در رزرو گروه ها قرار گرفته بود با حوزه هنری مذاکراتی انجام داده ایم که در آنجا اجرایی داشته باشیم؛ در حال حاضر منتظر پاسخ از سوی آنها هستیم.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: ارکستر ساز دهنی در حال حاضر مشغول تمرین آهنگ شازده کوچولو است؛ برای اجرا رایزنی هایی با سفارت های چون فرانسه داشته ایم.
وی در ادامه درباره جایگاه سازدهنی در بین سازها گفت: چون سازدهنی سازی است که همه از کودکی با آن خاطره داشته اند این ساز در آموزشگاه طرفداران بسیاری دارد تا چند وقت پیش ۴۰ درصد هنرجویان به آموزش گیتار علاقه مند بودند اما به مروز زمان سازدهنی توانست در بین هنرجویان جایگاهی پیدا کند.

این نوازنده در خاتمه افزود: شعار اولیه ما این بود که ساز دهنی اسباب بازی نیست ؛ این ساز می تواند تمام خلاء های موسیقی را پر کند، سازی است که به راحتی قابل حمل است و در مقایسه با ساز های دیگرچون پیانو هزینه آموزش و حتی خرید آن کم تر است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ