تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اجرای ارکستر سمفونیک فرهنگ و هنر با دو خواننده مطرح اپرا 

0
ارکستر فرهنگ و هنر به رهبری شهرام توکلی و علی اکبر قربانی و خوانندگی رشید وطن دوست و ماریو تقدسی در تالار وحدت به روی صحنه می رود.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگ و هنر واحد ۴۶، در این کنسرت که ۱۹ اردیبهشت ماه در تالار وحدت برگزار می شود، ارکستر فرهنگ و هنر با حضور رشید وطن دوست خواننده اپرا در ارکستر سمفونیک در دوره رهبرى حشمت سنجرى و ماریو تقدسى خواننده اپراى وین و از شاگردان پاوراتى (خواننده افسانه اى اپرا) آثارى  از موسیقى کلاسیک، آذربایجان و ایران  را اجرامی کند.

 

اجراى آثار موسیقى کلاسیک از روسینى، بیزه و فرانز لاهر، اجراى قطعاتى از موسیقى آذربایجان از اوزبر حاجى بیکف، توفیق قلى اف، واصف آدى گوزلف و على سلیمى، اجراى قطعات موسیقى ایرانى از حبیب الله بدیعى، عباس شاپورى، شهرام توکلى و على اکبر قربانی، رپرتوار اجرایی ارکستر  در این برنامه خواهد بود.

 

ارکستر  فرهنگ و هنر به همت سوسن تقی پور ریاست دانشگاه واحد ۴۶ تهران و رهبران ارکستر على اکبر قربانى و شهرام توکلى به همراه جمعى از دانشجویان دانشگاه موسیقى در سال ١٣٩٣ تاسیس و در تالار وحدت در حضور وزیر ارشاد رونمایى شد و تا کنون برنامه هاى موفقى را در تالار رودکى، تالار وحدت و کنسرواتوار چایکوفسکى داشته است. ارکستر فرهنگ و هنر با تمرکز بر روى دانشجویان رشته موسیقى سعى دارد تا بستر مناسبى براى نوازندگان و دانشجویان این رشته فراهم آورد.

اولین کنسرت ارکستر فرهنگ و هنر در سال جدید ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱ در تالار وحدت برگزار می شود و بلیت های این اجرا از هم اکنون در سایت «ایران کنسرت» و دانشگاه علمى کاربردى واحد ۴۶ به فروش می رسد.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ