تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نامه سرگشاده بانو نیّره کیایى مادر هنرمند فقید شاهرخ پورمیامین

0

هنرمند ارجمند جناب آقاى حسین علیزاده

ضمن عرض تسلیت بمناسبت فقدان برادر ارجمند جناب عالى و آرزوى صبر براى شما و خانواده محترمتان.
روزى که به اتفاق پسرم شهرام و آقاى فرمان فتحعلیان عزیزم دوست صمیمى و برادر شاهرخ بر سر مزار حاضر شدیم در کمال ناباورى و از شوک شدید با آن صحنه دلخراش و دور از ادب و فرهنگ مواجه شدیم که باعث شوک و از حال رفتنِ منِ مادر و ناراحتى بى حد و حصر همراهان شد.
باید متذکر شوم که اتفاقى که باعث رنجش خانواده و دوستان و دوستداران شاهرخ عزیزمان شد، خلف وعده و عدم مسئولیت پذیرى مدیران ارشاد بود!
وعده و توافقى که مابین وزارت ارشاد و خانواده شاهرخ بود بر این مبنا و قرار تعیین شد که تا پُر شدن تمام قطعات قطعه هنرمندان بهشت زهرا هیچ دفنى بر روى مزار دیگرى صورت نگیرد که متاسفانه هم ما و هم شما به دلیل بار سنگین از دست دادن عزیزانمان و تألمات روحى، در عمل انجام شده، توسط بى مسئولیتى یک مسئول قرار گرفتیم و نباید از خاطر برد که از لحاظ قانون اخلاقى و شرع اسلامى و فرهنگى بر خلاف قوانین ذکر شده است که مزارى که هنوز یکسال از دفن آن نگذشته است فرد دیگرى بر روى آن مزار گذاشته شود! آن هم بدون اطلاع به خانواده شاهرخ و با آن شکل و بى احترامى که همه دیدیم، در این بین تنها ما آزرده دل و رنجیده خاطر شدیم.
سهم یک هنرمند به احترام پاس داشت از سالها تلاش هنرى و فرهنگى در این کشور مدعى فرهنگ و با تمام درها و رنج ها و مشکلات هنرى و کارى، تنها یک مزار بى دغدغه بود که آن هم از ما و شما گرفته شد!
به عنوان یک مادر از این بد عهدى، بى مسئولیتى و بى توجهى مسئولان نخواهم گذشت ولى در نهایت براى شادى و ارامش روح شاهرخ عزیزم و برادر گرامیتان از حضرت حق طلب نور و آرامش دارم و براى دل رنجیده و داغدار ما و خانواده محترمتان طلب صبر و شکیبایى.
با احترام
نیّره کیایى-( مادر شاهرخ پورمیامین )

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ