تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

یادمان «شیدا جاهد» خواننده موسیقی ایرانی برگزار می شود

0

مسعود جاهد آهنگساز و همسر این خواننده با اعلام این خبر گفت: این مراسم که کاملا به صورت دوستانه و دیدار صمیمی بر سر مزار شیدا برگزار خواهد شد یادمانی است از این هنرمند که سالها در عرصه موسیقی خصوصا موسیقی بانوان فعالیت داشته و زحمات بسیاری کشیده است.

وی ادامه داد: از آنجایی که هدف من برگزاری یادبودی برای شیدا در فضای صمیمی بود بهتر دانستم برسر مزارش باشیم تا در سالنهای دربسته بر همین اساس در این گردهمایی علاوه بر سخنرانی و شعرخوانی سهیل محمودی و علیرضا پورامید از حسین علیشاپور دعوت کردم در صورت حضور ساز و آوازی با هم داشته باشیم.البته در صورت مهیا بودن شرایط بر سر مزار شیدا تکنوازی نی خواهم داشت.

این نوازنده نی بیان داشت: با حضور اساتید شاخص موسیقی صحبتهای نیز در خصوص جایگاه هنری شیدا در عرصه موسیقی بانوان صورت خواهد گرفت.

مسعود جاهد در خاتمه خاطر نشان کرد: امیدوارم این مراسم با حضور اهالی موسیقی که حضورشان برای من دلگرمی بزرگی است، در شان مقام هنری شیدا برگزار شود.

 

مراسم یادبود شیدا جاهد با عنوان «دیدار با شیدا جاهد» ۱۳ اسفندماه ساعت ۱۰ صبح بر سر مزار این خواننده در قطعه هنرمندان برگزار می شود.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ