تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

صدری: دوست ندارم وارد عرصه خوانندگی شوم

0

هم آهنگ – سیاوش صدری آهنگساز و تنظیم کننده جوان موسیقی پاپ از فعالیت های اخیر خود در انتشار آلبوم های تازه خبر داد.

سیاوش صدری آهنگساز و تنظیم کننده جوان موسیقی پاپ با اعلام این خبر به هم آهنگ گفت:در حال حاضر مشغول آماده کردن آلبوم امیر مسعودی خواننده جوان بختیاری هستم.از تاریخ انتشار این آلبوم اطلاعی ندارم فقط می دانم به زودی قرار است منتشر شود.

وی با اشاره به دیگر فعالیت های خود عنوان کرد: علاوه بر آنکه در گیر آهنگ سازی برای آلبوم خوانندگان نوپا  هستم با خوانندگانی چون رامین بی باک ،امیر یگانه ،امیر حسین رحیمی ،سعید پاشا ،سعید کرمانی هم همکاری می کنم.رامین بی با ک از جمله خوانندگان پر کاری است که  حدود ۱۲ سال در این حیطه فعالیت می کند ، همچنین امیر یگانه هم تازه کار نیست .

این آهنگساز در ادامه از آلبوم تازه ای که قرار است منتشر شود خبر داد و گفت : آلبوم سعید کرمانی تنها آلبومی است که هنوز نمی دانم چه مرحله ای را سپری می کند .تاریخ انتشار آن هنوز معلوم نیست.اکثر تنظیمات این آلبوم را انجام داده ام ،تقریبا یک آلبوم کامل است.

وی افزود:  این آلبوم شامل هشت آهنگ است که شش آهنگ آن را خودم تنظیم کرده ام . هنوز برخی از آهنگ ها  مجوز شعرنگرفته اند به همین دلیل  این آلبوم فعلا نام مشخصی ندارد.

صدری در پایان گفت : دوست ندارم مانند دوستان آهنگساز وارد عرصه خوانندگی شوم ،بیشتر مشغول آهنگسازی وتنظیمات آلبوم ها  هستم.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ