تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرتی متفاوت با انفجار اتفاقات

0

هم‌آهنگ – سارا صادقی: کنسرت سینا حجازی با حضور بازیگران و نویسندگان عرصه سینما از جمله الناز شاکر دوست ،میترا حجار ،امیر مهدی ژوله طنز نویس ونویسنده در سالن میلاد نمایشگا ه بین المللی برگزار شد.
در این کنسرت سینا حجازی با لباس تازه خود که نیلوفر نوروزی طراح آن بود به روی صحنه آمد ودر ابتدا تک آهنگ بادبادک را برای حضار اجرا کرد .
وی در ادامه با اشاره به حضور نویسنده طنز پرداز عرصه سینما گفت: امیر مهدی ژوله از دوستان خوبم است که تاکنون نتوانستم او را در کنسرت خود ببینم ولی این بار او را مجبور کردم که حتما در کنسرتم حضور داشته باشد و خوشبختانه امروز شاهد حضور این هنر مند به این محفل هستم .
سپس امیر مهدی ژوله ایستاد وحدود یک دقیقه مورد تشویق حضارقرار گرفت.
در ادامه این کنسرت پرانرژی سینا حجازی با اشاره به تک آهنگ تازه ای که هنوز منتشر نشده است و قرار است در این کنسرت اجرکند گفت: تک آهنگی دارم که به زودی در فضای مجازی منتشرمی شود در این تک آهنگ همه آرزوهای من گفته شده است.تک آهنگ «من خوابشو دیدم » را خیلی دوست دارم امیدوارم مورد استقبال مردم قرار گیرد.
سینا حجازی این تک آهنگ را با انرژی برای حضار اجرا کرد مورد استقبال جمعیت قرار گرفت.
وی با معرفی نویسنده ای که در میان جمعیت حضور داشت گفت: شروین نادری دوست ونویسنده بسیار خوبی است که در ردیف عقب شما می توانید آن را ببینید ،برای او در ردیف جلو بلیتی رزرو شده بود ولی او تمایل داشت در بین مردم وردیف عقب بنشیند.
در میان مهمانان ویژه این کنسرت هانا کامکار ازخانواده موسیقی پرور کامکارها و نوازده دف نفر بعدی بود که به حضار معرفی شد .
بخش اول کنسرت سینا حجار با موسیقی بدون کلام که توسط داریوش بیژنی تنظیم شده بود وگروه به نوبت می نواختند به پایان رسید .در بخش دوم این کنسرت سینا حجازی با تعویض لباس خود به روی صحنه آمد وگفت :تشکر می کنم از نیلوفر نوروزی که طراح لباس من بود ،به دلیل گرمای شدید لباسم را تعویض کردم تا اجرای پر انرژی تری داشته باشم.
در ادامه این خواننده تک آهنگ عاشقانه خیال باف که از کارهای قدیمی اش بود را برای حضار اجرا کرد وهمچنین تک آهنگ باریدن را به پدرش صدرالدین حجازی که در جمع حضار بود تقدیم کرد واز پیمان حجازی مدیر برنامه وپسر عمویش قدر دانی کرد.
سپس با اشاره به اتفاقی که در فروش بلیت های ایران کنسرت رخ داده بود گفت: دهقان یکی از هوادارانم است که متاسفانه در خرید بلیت این کنسرت با مشکلاتی مواجه شد ،ابتدا از او عذر خواهی می کنیم وتولدش را تبریک می گویم.
وی ضمن قدر دانی از داریوش بیژنی یاد آور شد : آهنگ رفیق را تقدیم می کنم به داریوش بیژنیبه خاطر اینکه زمانیکه مادرش فوت کرده بود ومی دانست کنسرت من نزدیک است من را تنها نگذاشت وتک تک آهنگ های این کنسرت را تنظیم کرد.این کنسرت را مدیون او هستم.در ادامه تصاویری از کودکی سینا حجازی پخش شد که همراه با آن تصاویر آهنگ ماما را پر انرژی وبا هم خوانی حضار اجرا کرد واین آهنگ را به مادرش تقدیم کرد.

آهنگ دیدی داری از جمله آهنگهای پر طرفدار این کنسرت بود؛ سینا حجازی به اصرار حضار این آهنگ را دو بار با هم خوانی حضار اجرا کرد.
سینا حجازی در پایان این کنسرت تاکید کرد: اگر شومن خوبی بودم قطعا مجری می شدم ؛قدر دان کسانی هستم که با همه ایرادات من را می پذیرند.
لازم به ذکر است که امیر مهدی ژوله ،الناز شاکردوست،میترا حجار،آرش ظلی پور،دیوا زاهدی ،شروین نادری ،هانا کامکاراز جمله کسانی بودند که در این کنسرت حضور داشتند وآهنگ های باد بادک ،بزار بگم،خودتی،لیلی،آی دل ،ماما ،باریدم،رفیق ، من خوابشو دیدم اجرا شد.

این کنسرت با همت شرکت آوای دوران وبه مدیریت رسول ترابی و روابط عمومی امیر حسین امیر شکاری برگزار شد.

منبع: اختصاصی هم‌آهنگ

در ادامه عکس‌های تارا دلسوز از این کنسرت

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ