تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حراست ارشاد به هیچکس ممنوع کار نمی گوید!

0

مدیر برنامه سینا شعبانخانی از آلبوم تازه این خواننده که در ارشاد در انتظار مجوز است خبر داد.
کامبیز طاهری با اعلام این خبر گفت: آلبوم تازه سینا شعبانخانی حدود ۵ ماه است که در انتظار مجوز حراست ارشاد است در صورتیکه این مرحله نباید بیش از دو ماه طول بکشد.
وی افزود: بیش از دوماه است که پرونده سینا شعبانخانی در حراست است ونمی دانیم که به چه دلیلی هنوز به ما جواب نداده اند ،در صورتیکه او فعالیت هایی چون کلیپ ،همکاری با سایت ، اجرا در خارج از کشور یا رفتن به برنامه های غیر قانونی که خط قرمز ها را رد کرده باشد نداشته است؛ هر بار که به ارشاد مراجعه می کنیم این جواب را می شنویم که آلبوم در دست بررسی است ؛ همانطور که می دانید حراست ارشاد به هیچکس ممنوع کار نمی گوید تنها می گوید پرونده شما در دست بررسی است .

مدیر برنامه سینا شعبانخانی در ادامه گفت: ما اهل مافیا بازی نیستیم در حالیکه شاهد آن بودیم ؛ درتاریخ یکم بهمن ماه طی دو سانس در جشنواره فجر قرار دادی ۱۲ میلیونی بستیم ؛ ولی وقتی لیست جشنواره اعلام شد دیدیم یکم بهمن خالی است و ما را حذف کرد اند تازه بعد از ماجرای عزای عمومی هم شاهد آن بودیم که در لیست جشنواره یکم بهمن ماه را به اجرای محمد علیزاده اختصاص داده اند.

طاهری در ادامه با اشاره به جزئیات آلبوم تازه سینا شعبانخانی گفت: آلبوم «جادوی خاص» تازه ترین اثر سینا شعبانخانی شامل ۱۲ قطعه است؛ که موسیقی وشعر آن مجوز لازم را دریافت کرده است .
وی در پایان خاطر نشان کرد: شعر وموسیقی اکثر کارها از سینا شعبانخانی است ، ترانه یکی از قطعات از نرگس جعفری وملودی آن از امیر عباس حسن زاده است. همچنین حامد برادران ، میلاد ترابی و معین راهبر هم تنظیمات کار را برعهده داشته اند و مهرزاد امیرخانی ،فرشاد فارسی و فرهاد جهانی هم از دیگر کسانی هستند که در این آلبوم همکاری می کنند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ