تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اولین کنسرت سینا شعبانخانی با استقبال پرشور هوادارانش اجرا شد

0

در شامگاه روز سه شنبه 17 مردادماه «سیناشعبانخانی» خواننده جوان و توانمند موسیقی پاپ در دو سانس برروی صحنه رفت و برای اولین بار مخاطبانش را از نزدیک ملاقات کرد و به اجرای زنده پرداخت.

در ابتدای این اجرا اعضای ارکسترش به هنرنمایی پرداختند تا اینکه ای خواننده میکروفن به دست با خواندن قطعه «من بی تو» بر روی استیج آمد و هوادارنش را بیش از پیش به تشویق وادار کرد، بعد از اتمام این قطعه به احوال پرسی با حاضرین پرداخت و از اینکه این اجرای زنده نصیبش شده است ابراز خرسندی کرد و امیدوار شد که لایق آن باشد.

اما هوادارانش از همان ابتدا خواستار خوانش قطعه زیبای «جادوی خاص» بودند ولی اجراهای بعدی «اگه نباشی»، «یار جونی»، « عمدا»، «من بیقرارم»، «چشماتو ببند» و اما قطعه «ماه عسل» که برای برنامه ماه عسل 96 ساخته شد و سهم بسزایی در شناخته شدن وی داشت، بودند. «تب چشمات »و سرانجام قطعه پر مخاطبش «جادوی خاص» اجراهای بعدی این خواننده بود .

اعضای ارکستر «سینا شعبانخانی» در این اجرا «سعید عباسی»، «استیو اوانسیان» ، «علیرضا میرآقا»، «عمید بنکدار»، «محمدعلی نصری»، «عظیم روحانی»، «هادی جداری» و «فراز نصیری» به سرپرستی «امیر علیزاده» بودند.
طبق صحبت های اخیر مدیر برنامه های «سینا شعبانخانی» بعد از این اجرا تور کنسرت های شهرستان این خواننده آغاز می شود . قابل ذکر است که وی تاکنون آلبومی را منتشر نکرده است ولی به زودی قرار است این اتفاق بیفتد . این کنسرت پر از شور و هیجان به همت موسسه پیام به مدیریت «شاهین ترابی» برگزار شد . میهمانان ویژه سینا شعبانخانی در این شب خاطره انگیز «سیامک انصاری» ، «حامد برادران» ، «سروش جمشیدی» ، «ناصر زینعلی» ، «حسام ناصری» ، «ایمان ابراهیمی» و … بودند .

عکاس : مرتضی محمدی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ