تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

همراه اول پاسخ سیروان را داد

0

اداره کل ارتباطات سیار ایران (همراه اول) در بیانیه ای، پاسخ انتقاد تند و تیز سیروان خسروی را داد. این شرکت اعلام کرد: «به کارگیری یکی از آهنگ های آقای سیروان خسروی (بازم بتاب) به عنوان آوای انتظار که وی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده بود اجازه استفاده از آن را نداده است؛ توسط شرکت سروش همراه رسانه که یکی از شرکتهای تامین کننده محتوا (CP) در حوزه آوای انتظار است، در لیست آوای انتظار همراه اول قرار گرفته است.
طبق اعلام شرکت سروش همراه رسانه، شرکت سروش رسانه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۸۷/۱۰/۹ اجازه انتشار محتوای متعلق به سازمان صدا و سیما بر بستر تلفن همراه را در به شرکت سروش رسانه داده است و محتوای مورد ادعای آقای سیروان خسروی نیز از جمله محتواهای متعلق به سازمان صدا و سیماست.
همراه اول اظهار داشت: «اپراتورهای تلفن همراه برای تهیه آهنگ های سرویس RBT (آوای انتظار) خود، از طریق شرکت های تامین کننده محتوا (CP) اقدام می‌کنند. این شرکت‌ها نیز با عقد قرارداد با ناشرانی که مجوز لازم را جهت نشر آثار هنری دارند، همکاری کرده و از این طریق محتوای هنری مورد نیاز خود را به دست می آورند؛ بدین ترتیب خود اپراتور به صورت مستقیم وارد مذاکره با هنرمندان نمی شود.
همراه اول بر شرکت های تامین کننده محتوا، نظارت دقیق دارد تا بدون اجازه ناشر، آوای انتظاری تولید نشود و در صورت اثبات تخلف، با شرکت متخلف برخورد جدی خواهد شد. بدیهی است اظهارنظر در مورد نوع تعامل و روابط ناشر مجوزدار با هنرمندان جزو حیطه اختیارات و وظایف همراه اول نیست و موضوع از طریق مراجع ذیربط قابل پیگیری است. طبیعتاً این حق برای آقای سیروان خسروی نیز محفوظ است.»
سیروان خسروی خواننده پاپ چندی پیش در یک پست اینستاگرامی از شرکت همراه اول بابت استفاده از ترانه «بازم بتاب» به عنوان آوای انتظار به شدت انتقاد کرد. او اظهار داشت: «به هیچ اپراتوری اجازه استفاده از آهنگ هایم به عنوان پیشواز را نداده ام.»

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ