تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

سهیل مهدوی : «صدا بازار» مرجع وبهترین سایت تجهیزات موسیقی است

0

سهیل مهدوی مدیر سایت «صدابازار» که پیش از این به عنوان آهنگساز در عرصه موسیقی فعالیت داشته است معتقداست که ورود به حوزه تجهیزات دیجیتال شناخت می خواهد مثل چیپس و پفک فروختن نیست ؛ این یک نوع بیزینس است اگر شناخت داشته باشی بازار داغی خواهی داشت.
سهیل مهدوی از فعالیت های اخیر خود گفت: در حال حاضر به عنوان مدیر سایت «صدا بازار» فعالیت می کنم ؛ «صدا بازار» در حوزه های صدابرداری سینما و استیج و…به عنوان مشاور عمل می کند، پس می توان گفت مرجع و بهترین سایت تجهیزات است.

وی افزود: به عنوان کارشناس در بخش سخت افزار وفنی به خوانندگانی چون محمد معتمدی مشاوره می دهم. اکثر استدیو های معروف تهران به سایت «صدا بازار» رجوع می کنند .
مهدوی در ادامه با بیان اینکه چند سال است که حوزه آهنگسازی را ترک کرده ام گفت: اکنون به عنوان مشاور تجهیزات استدیو و همچنین مدرس رشته هایی چون رکوردر فعالیت می کنم. تجهیزات استودیو رشته ای است که در ایران زیاد شناخته شده نیست و هر کسی نمی تواند وارد این حوزه شود ؛ چرا که تبحر و تخصص از اصول اساسی این حوزه است .

وی افزود: خیلی ها دوست دارند آثارشان را با کم ترین هزینه در منزل خود بسازند ؛ «صدا بازار» این امکان را برای آنها فراهم می کند . این کار حرکت نوین در دنیا و جریانی رو به رشد است .

مهدوی در پایان گفت: احساس کردم می توانم در حوزه کارشناسی تجهیزات دیجیتال پیشرفت کنم، با تجربیات و تحصیلات موسیقی که داشتم به این حیطه وارد شدم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ