تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

سهیل نفیسی در تالار وحدت کنسرت می دهد

0

سهیل نفیسی خواننده صاحب سبک موسیقی کشورمان یازدهم اردیبهشت ماه سال جاری تازه ترین کنسرت خود را در تالار وحدت تهران برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار»، تازه ترین کنسرت سهیل نفیسی خواننده صاحب سبک موسیقی کشورمان روز یازدهم اردیبهشت ماه به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» و تهیه کنندگی افشین معصومی در تالار وحدت تهران برگزار می شود.

سهيل نفيسی در اين كنسرت منتخبی از چهار آلبوم منتشر شده خود از جمله «ريرا»، «ترانه های جنوب»، «چنگ و سرود» و «طرح نو» را برای علاقه مندان اجرا می کند. این در حالی است اجرای چند قطعه منتشر نشده از دیگر برنامه هایی است که سهیل نفیسی در این کنسرت برای مخاطبانش در نظر گرفته است.

سهيل نفيسی ارديبهشت ماه امسال دو اجرای ديگر در شهرهای شيراز و بندرعباس خواهد داشت كه تاريخ و نحوه تهيه بليت این کنسرت طی روزهای آینده اعلام می شود.

آلبوم «طرح نو» چهارمين آلبوم سهيل نفيسی بعد از انتشار آلبوم های «ریرا»، «ترانه های جنوب»، «چنگ و سرود» بود که آذر ماه سال 95 توسط موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» به تهیه کنندگی افشین معصومی توسط پخش «هنر شهر» در فروشگاه ها و مراکز عرضه محصولات فرهنگی هنری سراسر کشور به مخاطبان عرضه شد. در این آلبوم محمدرضا اصغری، مازیار خواجیان، حسین کمانی با ملودیکا، گیتار و گیتار بیس سهیل نفیسی را همراهی کرده اند.

فروش بليت كنسرت تهران سهیل نفیسی که با عنوان «شبی با سهیل نفیسی» میزبان علاقه مندان خواهد بود از ساعت 16 روز شنبه ١٨ فروردين ماه  از طريق سامانه «تيوال» آغاز می شود.

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ