تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

شکایت سهراب پاکزاد از امیرحسین تتلو برای کپی اورتور آهنگ «این چه حسیه»

0

سهراب پاکزاد ضمن تشریح فعالیت های تازه خود از شکایتی که بر علیه امیرحسین مقصودلو برای کپی آهنگش کرده است خبر داد و توضیحاتی در این باره ارائه کرد.

سهراب پاکزاد از شکایت خود از «امیرحسین مقصودلو» گفت: درگیر شکایتی از «امیرحسین مقصودلو» هستم او اورتور قطعه «این چه حسیه» را برای آهنگ های خود به نام «تیمار» و «گیر کردم رو تو» کپی کرده است. این قطعات در اسفند ماه منتشر شد. به دفتر موسیقی شکایت کردیم در حقیقت دوبار است که پیگیر این جریان هستیم؛ «آرش یزدی» وکیل من کارهای این شکایت را دنبال می کند.
وی در ادامه با اشاره به آلبوم تازه خود گفت: آلبوم تازه ای در دست تولید دارم که با اشعار «علی ایلیا» و «هادی زینتی» و تنظیم «تایماز اطاعتی»، «فرشاد فارسیان» و «محمد رضا رهنما» آماده شده است این کار با آهنگسازی خودم قرار است بعد از ماه صفر منتشر شود. اسم آلبوم را فعلا نمی توانم ذکر کنم .

پاکزاد افزود: تا آخر صفر قطعاتی از آلبوم را به صورت تک ترک منتشر می کنیم حدود 7 قطعه برای انتشار آماده کرده ایم. در حال انتخاب آن ها هستیم .در پایان صفر همراه با تور کنسرت ها آلبوم هم منتشر خواهد شد.

خواننده آهنگ «تنهایی» درباره اجراهای خود توضیح داد: درگیر برنامه ریزی برای اجراهای تازه ام هستم از اول زمستان کنسرت هایم آغاز می شود چون فرصت نشد که تور کنسرتی برای اجرای آلبوم قبلی ام که «زیر بارون» بود بگذارم تصمیم دارم بعد از انتشار آلبوم دوم تور کنسرتی در شهرهای ایران داشته باشیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ